Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Mirovická, 3+1, 75 m²

Pronájem 3+1, Praha - Kobylisy - Mirovická, 15 000 Kč/měs., 75 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-rvs

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/mirovicka40/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný pěkný byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě Praha - Kobylisy. Byt o celkové výměře 75 m2 se nachází v šestém patře panelového domu s výtahem. Výhodou bytu je velmi prostorný balkón, úložná komora a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, plynovým sporákem a digestoří. V kuchyni je i mikrovlnná trouba. Součástí obývacího pokoje je pohovka. Další dva pokoje jsou nezařízené. V předsíni najdeme vestavěnou šatní skříň. Koupelna je vybavená vanou, umyvadlem a pračkou. Toaleta je oddělená.

V okolí domu jsou restaurace, Penny Market, základní a střední škola atd. Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Vozovna Kobylisy, která je vzdálená sedm minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-rvs-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/mirovicka40/index.htm

For long-term sublease, we offer a spacious nice apartment with a layout of 3 +1 in a quiet area of ​​Prague - Kobylisy. The apartment with a total area of ​​75 m2 is located on the sixth floor of a panel house with an elevator. The advantage of the apartment is a very spacious balcony, storage room and cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, electric oven, gas stove and hood. There is also a microwave in the kitchen. The living room has a sofa. The other two rooms are unfurnished. In the hall we find a built-in wardrobe. The bathroom is equipped with a bathtub, sink and washing machine. The toilet is separate.

In the vicinity of the house are restaurants, Penny Market, primary and secondary school, etc. Easy transport accessibility is ensured by the tram stop Vozovna Kobylisy, which is a seven-minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed after agreement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kobylisy | Mirovická
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 740 Kč, náklady na bydlení 2 740 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 75 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 8, Trousilova: 4 minuty (pěšky)

Penny Market Praha, Maškova: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 16 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?