Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Nad záložnou, 2+kk, 48 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Kobylisy - Nad záložnou, 9 500 Kč/měs., 48 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-4bh

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/nadzaloznou7/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha 8 - Kobylisy s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 48 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje plynovým sporákem, troubou a digestoří. V místnosti se dále nachází gauč, konferenční stolek a obývací stěna. Koupelna je zařízená vanou a umyvadlem. Toaletou se nachází samostatně. K bytu náleží komora, která je přímo na bytě.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde obchody s potravinami, lékárnu, drogerii, restaurace, kavárnu, divadlo atd. V blízkosti domu se nachází zastávky MHD (Kobylisy, Hercovka).

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-4bh-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/nadzaloznou7/index.htm

For long-term sublease, we offer a 2 + kk apartment in a quiet location in Prague 8 - Kobylisy with easy transport accessibility. The apartment with a total area of 48 m2 is located on the first floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a gas stove, oven and hood. The room also has a sofa, coffee table and living wall. The bathroom is equipped with a bathtub and a sink. The toilet is located separately. The apartment has a chamber, which is directly on the apartment.

In the vicinity of the apartment there are all civic amenities. There are grocery stores, a pharmacy, drugstore, restaurant, cafe, theater, etc. Near the house there are public transport stops (Kobylisy, Hercovka).

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kobylisy | Nad záložnou
Cena: 9 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná jistota 13 219 Kč, náklady na bydlení 3 719 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 48 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 14. září 2020
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Levné potraviny Praha, Klapkova: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 8, Klapkova: 2 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 7 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?