Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Štíbrova, 3+kk, 68 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Kobylisy - Štíbrova, 18 500 Kč/měs., 68 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-zkg

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/stibrova16/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 3+kk na ulici Štíbrova v Praze - Kobylisy. Byt o celkové výměře 68 m2 se nachází v šestém patře odhlučněného panelového domu s výtahem. K bytu náleží balkon a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje moderní linkou s vestavěnými spotřebiči - sklokeramická deska, elektrická trouba, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem. Kuchyně je od zbytku místnosti, kde se nachází skříň s úložným prostorem, oddělena barovým pultem a naskýtá tak prostor pro jídelní kout. Z obývacího pokoje vede přístup na balkon s výhledem na Prahu. Balkon je opatřen sítěmi. Jedna z ložnic je vybavena vestavěnou šatní skříní s úložným prostorem. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem, skříňkami, pračkou a topným žebříkem je od toalety oddělena. V předsíni je možné využít další úložné prostory ve vestavěných skříních. Byt je individuálně řešený na přání majitele.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - obchody, restaurace, kulturní dům, poliklinika, školy, školky, koupaliště, společenské a sportovní vyžití. Výborná dopravní dostupnost - autobusová zastávka Poliklinika Čumpelíkova hned za rohem, metro linky C - Ládví v docházkové blízkosti.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-zkg-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/stibrova16/

For long-term sublease, we offer a modern apartment with a layout of 3 + kk on Štíbrova Street in Prague - Kobylisy. The apartment with a total area of ​​68 m2 is located on the sixth floor of a soundproof panel house with an elevator. The apartment has a balcony and a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has a modern line with built-in appliances - ceramic hob, electric oven, hood, microwave, refrigerator with freezer. The kitchen is separated from the rest of the room, where there is a closet with storage space, separated by a bar counter and thus provides space for a dining area. From the living room there is access to a balcony overlooking the greenery. The balcony is equipped with nets. The bedroom is equipped with a built-in wardrobe with storage space. The bathroom with shower, sink, mirror, cabinets, washing machine and heating ladder is separated from the toilet. In the hall, it is possible to use additional storage space in built-in wardrobes. The apartment is individually designed at the request of the owner.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - shops, restaurants, cultural center, clinic, schools, swimming pool, social and sports activities. Excellent transport accessibility - bus stop Poliklinika Čumpelíkova just around the corner, metro line C - Ládví within walking distance.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kobylisy | Štíbrova
Cena: 18 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 21 000Kč, náklady na bydlení 3 296 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 68 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 11. leden 2021
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 8, Střelničná: 4 minuty (pěšky)

Albert Praha 8, Klapkova: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 13 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc