Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Tanvaldská, 3+kk, 64 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Kobylisy - Tanvaldská, 16 600 Kč/měs., 64 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-774

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/tanvaldska7/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moc pěkný byt o dispozici 3+kk v oblíbené lokalitě Praha - Kobylisy, v ulici Tanvaldská. Byt o celkové výměře 64 m2 se nachází v šestém patře panelového domu s výtahem. K bytu náleží sklep a balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Nová kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem, myčkou, elektrickou troubou, mikrovlnnou troubou, plynovým sporákem a digestoří. V kuchyni nalezneme i jídelní stůl se židlemi. Dále je byt vybaven jenom drobným nábytkem. V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem a vana. Toaleta je samostatně. Byt je nabízen bez pračky.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, lékárna, pošta, supermarket Albert (šest minut chůze), Vynikající dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Štěpničná (tři minuty chůze), a také metrem Střížkov (14 minut chůze).

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the pa

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-774-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/tanvaldska7/index.htm

We offer for rent a very nice apartment 3+kk in a popular location Prague - Kobylisy, street Tanvaldská. Apartment with a total area of ​​64 m2 is located on the sixth floor of the panel house. The apartment includes a cellar and balcony.

The apartment is offered partly furnished. The new kitchen has a fridge and freezer, dishwasher, electric oven, microwave, gas stove and digestor. The kitchen has a dining table with chairs. The apartment is equipped with only small furniture. The bathroom has a sink with a mirror and a bathtub. Toilet is separately. The apartment is offered without washing machine.

Within walking distance are restaurants, cafes, pharmacy, post office, supermarket Albert (6 min walk), etc. Excellent transport accessibility is provided by the tram stop Štěpničná (3 min walk) and also by metro station Střížkov (14 min walk).

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kobylisy | Tanvaldská
Cena: 16 600 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 20 000 Kč, náklady na bydlení 3 427 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 64 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Norma Praha 8 - Kobylisy: 2 minuty (pěšky)

Kaufland Praha 8 - Malý Klín: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 16 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?