Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Ke zvoničce, 2+kk, 46 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Kolovraty - Ke zvoničce, 10 300 Kč/měs., 46 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-73r

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Kolovraty. Byt o celkové výměře 46 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu. Výhodou bytu je parkovací stání, které je již zahrnuto v ceně podnájemného.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyně disponuje troubou, sporákem a digestoří. Obývací část a ložnice jsou nezařízené. Součástí koupelny je vana, umyvadlo. Toaleta je oddělená.

V okolí domu najdeme restaurace, posilovnu, obchod s potravinami, poštu, kouapliště, dětská hřiště atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Praha - Kolovraty (železniční stanice), která je vzdálená jednu minutu chůze od domu. Autobusová zastávka Tehovičky, je vzdálená čtyři minuty chůze od domu-.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-73r-en

For long-term sublease, we offer a spacious apartment 2 + kk in an attractive location in Prague - Kolovraty. The apartment with a total area of ​​46 m2 is located on the first floor of a brick house. The advantage of the apartment is a parking space, which is already included in the price of the sublease.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an oven, stove and hood. The living area and bedroom are unfurnished. The bathroom has a bath, sink. The toilet is separate.

In the vicinity of the house we find a restaurant, gym, grocery store, post office, playground, playgrounds, etc. Transport accessibility is ensured by the stop Prague - Kolovraty (railway station), which is one minute walk from the house. The Tehovičky bus stop is a four-minute walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kolovraty | Ke zvoničce
Cena: 10 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 10300Kč, náklady na bydlení 2160 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 46 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 19. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 6 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Žabka Praha 22, Přátelství 231/99: 24 minut (pěšky)

Žabka Praha 22, Přátelství 231/99: 24 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 49 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 55 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc