Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Hillebrantova, 3+kk, 70 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Košíře - Hillebrantova, 15 300 Kč/měs., 70 m²

Popis

Při podpisu smlouvy do 31. 07. 2020 obdržíte slevu ve výši 1 nájemného.

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-cru

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt po částečné rekonstrukci o dispozici 3+kk v atraktivní lokalitě Praha - Košíře s výbornou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. Výhodou bytu je balkón a lodžie. K bytu také přísluší sklep. Možnost parkování před domem.

V bytě jsou nové podlahy a nová koupelna.

Byt je nabízen nevybavený. Kuchyňská linka je vybavena plynovým sporákem a plynovou troubou. Dále je byt nevybavený. Pouze v předsíni jsou vestavěné skříně. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout. Toaleta je umístěna zvlášť.

V okolí byt je veškerá občanská vybavenost- večerka, řeznictví, soukromá mateřská škola, restaurace, cukrárna. V docházkové vzdálenosti najdeme zastávky MHD, zajišťující výbornou dopravní dostupnost do centra města.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií.

Domácí mazlíček za příplatek. Trvalé bydliště po dohodě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 30th OF JUNE 2020
____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-cru-en

For long-term sublease we offer an apartment 3 + kk in an attractive location Prague - Kosire with excellent transport links. Apartment with a total area of ​​70 sqm is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The advantage of the apartment is a balcony and loggia. The apartment also has a cellar. Parking in front of the house.

There are new floors and new bathroom.

The apartment is offered unfurnished. Kitchen is equipped with gas stove and gas oven. Furthermore, the apartment is unfurnished. Only in the hall are built-in wardrobes. The bathroom has a sink with a mirror, shower. Toilet is located separately.

In the vicinity of the apartment is all civic amenities-convenience store, butchery, private kindergarten, restaurant, patisserie. Within walking distance we find public transport stops, ensuring excellent transport accessibility to the city center.

The apartment is free to move on 1st of July 2020. Charges include utilities.

Pets for extra charge. Permanent residence by agreement.

Energy category G listed as we do not have PENB.

The apartment is rented Ideal tenant - a service with which you will live carelessly and under fair conditions. When something happens, there are managers available to solve everything with you. We will help with all administration, payment settings and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Košíře | Hillebrantova
Cena: 15 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 19 500 Kč, náklady na bydlení 4 642 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 70 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 5, Plzeňská: 8 minut (pěšky)

Albert Praha 5, U Šalamounky: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 17 minut (mhd)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?