Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Hlaváčkova, 1+kk, 25 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Košíře - Hlaváčkova, 10 500 Kč/měs., 25 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-d6j

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/hlavackova1334/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nadstandardní byt o dispozici 1+kk v žádané lokalitě Praha - Košíře. Byt o celkové výměře 25 m2 se nachází ve čtvrtém patře panelového domu s výtahem. K bytu přísluší i prostorný balkón s úložným prostorem, a sklep.

Do bytu se hledá první podnájemník.

Byt se nabízí částečně vybavený. Nová kuchyňská linka disponuje myčkou, indukční deskou a digestoří. Obývací část je zařízená televizní stěnou. V luxusní koupelně najdeme sprchový kout, toaletu a umyvadlo. Součástí předsíně je vestavěná šatní skříň.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, základní a mateřská škola, dětská hřiště, obchod s potravinami atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Klamovka, která je vzdálená tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-d6j-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/hlavackova1334/index.htm

For long-term sublease we offer above standard apartment 1 + kk in the desired location Prague - Kosire. Apartment with a total area of ​​25 sqm is located on the fourth floor of the brick house. The apartment has a spacious balcony with storage space, and cellar.

The apartment is looking for the first tenant.

The apartment is partially furnished. The new kitchen has a dishwasher, induction hob and hood. The living area is equipped with a TV wall. The luxury bathroom has a shower, toilet and sink. The hall is built-in wardrobe.

Within walking distance are restaurants, elementary and kindergarten, playgrounds, grocery, etc. Transport accessibility is provided by Klamovka stop, which is located three minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Košíře | Hlaváčkova
Cena: 10 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 389 Kč, nájemné 10 500 Kč + náklady na bydlení 1 889 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 25 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 5, Plzeňská: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 5, Brožíkova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 11 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc