Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Hlaváčkova, 1+kk, 33 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Košíře - Hlaváčkova, 12 900 Kč/měs., 33 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-n3y

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/hlavackova1334/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 1+kk v atraktivní lokalitě Praha - Košíře. Byt o celkové výměře 33 m2 se nachází ve čtvrtém patře panelové novostavby s výtahem. K bytu přísluší i sklep a balkón s úložným prostorem.

Do bytu se hledá první podnájemník. V bytě je k dispozici rekuperace vzduchu a centrální topení.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí nové kuchyňské linky je lednice, sklokeramická deska a digestoř. V prosvětlené obývací části najdeme obývací stěnu. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a toaleta.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, základní a mateřská škola, dětská hřiště, obchod s potravinami atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Klamovka, která je vzdálená tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it all electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-n3y-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/hlavackova1334/index.htm

We offer to rent a beautiful apartment 1 + kk in an attractive location Prague - Kosire. Apartment with a total area of ​​33 sqm is located on the fourth floor of panel building with an elevator. The apartment has a cellar and balcony with storage space.

The apartment is looking for the first tenant. The apartment has air recovery and central heating.

The apartment is partially furnished. Part of the new kitchen is a fridge, ceramic hob and hood. In the illuminated living area we find a living wall. The bathroom has a shower, sink and toilet.

Within walking distance are restaurants, elementary and kindergarten, playgrounds, grocery, etc. Transport accessibility is provided by Klamovka stop, which is located three minutes walk from the house.

Within walking distance are restaurants, elementary and kindergarten, playgrounds, grocery, etc. Transport accessibility is provided by Klamovka stop, which is located three minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Košíře | Hlaváčkova
Cena: 12 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 026 Kč, náklady na bydlení 1 827 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 33 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 5, Plzeňská: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 5, Brožíkova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 11 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?