Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Musílkova, 3+1, 139 m²

Pronájem 3+1, Praha - Košíře - Musílkova, 24 600 Kč/měs., 139 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-3a5

Virtuální pohlídka
in360.cz/vr/musilkova13/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme velmi prostorný byt o dispozici 3+1. Celková výměra bytu je 139 m2 a nachází se v prvním patře cihlového domu s výtahem. Byt je situován ve velmi žádané lokalitě Praha - Smíchov, v ulici Musílkova, s bezproblémovou dopravní dostupností. K bytu patří terasa.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky, která byla rekonstruována před třemi lety, je lednice, elektrická trouba, sklo-keramická deska, digestoř, mikrovlnná trouba a myčka.
Součástí obývacího pokoje je velký jídelní stůl a pohovka. Z obývacího pokoje je vstup na terasu.
Jeden z pokojů je vybaven postelí bez matrace a v druhem pokoji se nachází velká šatní skříň.
V koupelně se nachází umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout, bidet a toaleta. Dále je v bytě také další toaleta, která je samostatně i s umyvadlem. Z předsíně je vstup do prostorné šatny, kde se nachází také pračka.

V docházkové vzdálenosti najdeme veškerou občanskou vybavenost jako jsou restaurace, kavárny, lékárna, pošta, supermarket Billa (12 minut chůze), posilovny, dětské hřiště, atd. Dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Kavalírka, která je vzdálená čtyři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Menší domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-3a5-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/musilkova13/index.htm

For long-term sublease we offer a very spacious apartment 3+1. The total area of ​​the apartment is 139 m2 and is located on the first floor of a brick building with an elevator. The apartment is situated in a very desirable location Prague - Smichov, Musílkova street, with seamless transport accessibility. The apartment includes a terrace.

The apartment is partially furnished. The kitchen, which was reconstructed 3 years ago, includes a refrigerator, electric oven, glass-ceramic hob, digestor, microwave and dishwasher.
The living room has a large dining table and sofa. From the living room is the entrance to the terrace.
One room has a bed without mattress and the other room has a large wardrobe.
The bathroom has a sink with a mirror, shower, bidet and toilet. There is also another toilet, which is separately. From the hallway is the entrance to the spacious dressing room, where is also a washing machine.

Within walking distance we can find all civic amenities such as restaurants, cafes, pharmacy, post office, supermarket Billa (12 min walk), gym, playground, etc. Transport accessibility is provided by tram stop Kavalírka, which is 4 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Small pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Košíře | Musílkova
Cena: 24 600 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 29 959 Kč, náklady na bydlení 5 359 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 139 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 5, Plzeňská: 8 minut (pěšky)

BILLA Praha 6 - Břevnov, 8. listopadu: 19 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 11 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 19 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?