Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Vrchlického, 2+1, 45 m²

Pronájem 2+1, Praha - Košíře - Vrchlického, 13 500 Kč/měs., 45 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-34m

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/vrchlickeho84/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+1 v oblíbené lokalitě Praha - Košíře, v ulici Vrchlického. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází v pátém patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, indukční deskou a digestoří. Obývací pokoj je vybaven jídelním stolem se židlemi a pohovkou. Ložnice je nezařízená. Součástí koupelny je vana a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená.

Byt je ve vynikající lokalitě, kde je veškerá občanská vybavenost. V okolí domu najdeme restaurace, kavárny, lékárnu, dětská hřiště, školy, parky, obchody s potravinami, supermarket Billa atd. Vynikají dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovou zastávkou Klamovka, která je přímo před domem.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.
Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------
Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

-------------------------------------------------------------------

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-34m-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/vrchlickeho84/index.htm

We offer for rent a beautiful apartment 2+1 in the popular location Prague - Kosire, Vrchlickeho street. Apartment with a total area of ​​45 m2 is located on the fifth floor of a brick building with an elevator. The apartment includes a cellar.

The apartment is partially furnished. Kitchen has a refrigerator, electric oven, induction hob and hood. The living room has a dining table with chairs and a sofa. Bedroom is unfurnished. The bathroom has a bathtub and sink with mirror. The toilet is separate.

The apartment is in an excellent location, where is all civic amenities. Around the house you will find restaurants, cafes, pharmacy, playgrounds, schools, parks, grocery stores, supermarket Billa, etc. Excellent transport accessibility is provided by tram stop Klamovka, which is directly in front of the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Košíře | Vrchlického
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 500, náklady na bydlení 3 499 Kč, poplatek za podnájem 13 500
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 45 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. červen 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 5, Plzeňská: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 5, Brožíkova: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Anděl: 11 minut (mhd)

uzel MHD Národní třída: 20 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc