Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Budějovická, 2+kk, 41 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Krč - Budějovická, 10 900 Kč/měs., 41 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-abf

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/budejovicka-66/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt 2+kk, 40 m2 v ulici Budějovická, Praha 4 - Krč. Byt se nachází ve druhém patře panelového domu, ve velmi příjemné části Prahy. K bytu patří také sklep.

Byt je čerstvě vymalovaný a nabízí se částečně vybavený. Z vybavení bytu máte možnost užívat kuchyňskou linku s ledničkou, troubou a sklokeramickou deskou. Dále je zde další nezařízený pokoj. V koupelně se nachází prostorný sprchový kout a toaleta.

V okolí veškerá občanská vybavenost, např. restaurace, supermarket Lidl, pošta, BB Centrum, kavárny atd. Vynikají dopravní dostupnost je zajištěna metrem Budějovická, které je vzdálené tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 1. 9. 2021. K poplatkům se přepisuje elektřina (200 Kč/ měsíc). Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

-------------------------------------------------------------------

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-abf-en

Virtual tour:
in360.cz/vr/budejovicka-66/index.htm

For long term sublease we offer a spacious apartment 2 + kk, 40 m2 in the street Budějovická, Prague 4 - Krc. The apartment is located on the second floor of a panel house in a very pleasant part of Prague. The apartment also includes a cellar.

The apartment is freshly painted and offers partially equipped. From the equipment of the apartment you can use the kitchen with refrigerator, oven and ceramic hob. There is also another unfurnished room. The bathroom has a spacious shower and toilet.

The flat is in the vicinity of all amenities, such as restaurants, Lidl supermarket, post office, BB Center, cafes, etc. Excellent transport accessibility is provided by metro Budejovicka, which is three minutes walk from the house.

The apartment is free to move in from September 1st, 2021. To the tenant is transcribed electricity (200 CZK / month). Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Krč | Budějovická
Cena: 10 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce: 10 900 Kč, poplatky: 2327 Kč + poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 41 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. září 2021
Pronájem přidán: Před 4 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 4 - Krč: 2 minuty (pěšky)

Lidl Praha-Krč, Olbrachtova: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 11 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 15 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc