Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Humpolecká, 1+1, 38 m²

Pronájem 1+1, Praha - Krč - Humpolecká, 10 900 Kč/měs., 38 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-n4w

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt 1+1 o celkové výměře 38 m2 v prvním patře cihlového domu. Byt se nachází v oblíbené lokalitě Praha - Krč s výbornou dopravní dostupností. K bytu patří sklep.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka je zařízena lednicí, elektrickou troubou, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou a kuchyňským nádobím. V obývací části je k dispozici jídelní stůl s židlemi, pohovka, komoda a konferenční stolek. V ložnici se nachází patro na spaní s úložným prostorem. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem se zrcadlem, toaletou a pračkou.

V okolí domu se nachází restaurace, pošta, nákupní centrum Arkády Pankrác, MŠ, ZŠ, SŠ, zastávky MHD (zastávka Zelená liška - autobusy č. 134, 905, 910).

Byt je volný k nastěhování ihned.

Zvířata jsou možná po domluvě. Na bytě je internet od UPC za 465 Kč/měsíc.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám
speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-n4w-en

For long-term sublease, we offer a cozy 1 + 1 apartment with a total area of ​​38 m2 on the first floor of a brick house. The apartment is located in a popular area of ​​Prague - Krc with an excellent transport links. The apartment includes a basement.

The apartment is offered furnished. The kitchen is equipped with a refrigerator, electric oven, gas stove, microwave and kitchen utensils. In the living area is a dining table with chairs, a sofa, a chest of drawers and a coffee table. The bedroom has a sleeping floor with storage space. The bathroom is equipped with a bathtub, sink with mirror, toilet and washing machine.

In the vicinity of the house there are restaurants, post office, shopping center Arkády Pankrác, kindergarten, primary school, high school, public transport stops (stop Zelená liška - buses no. 134, 905, 910).

The apartment is free to move in from now.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Krč | Humpolecká
Cena: 10 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 000 Kč, náklady na bydlení 3 284 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 38 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 9. duben 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 4, Budějovická: 3 minuty (pěšky)

Interspar Praha, Na Pankráci: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 17 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc