Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Krchlebská, 2+kk, 40 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Krč - Krchlebská, 12 000 Kč/měs., 40 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-9epK dlouhodobému podnájmu nabízíme stylový byt 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Krč, v ulici Krchlebská s dobrou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 40 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu patří společný balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka je vybavena troubou, sklokeramickou deskou s digestoří a lednicí. V obývací části je k dispozici barový stůl s židlemi, pohovka, konferenční stolek a piano. Prosvětlená ložnice je zařízena postelí, nočním stolkem, komodou, pracovním stolem a vestavěnou šatní skříní s úložným prostorem. V koupelně se nachází vana, umyvadlo se zrcadlem a toaleta. V předsíni je botník a věšák.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost - restaurace, ZŠ, pošta, obchodní centrum Arkády Pankrác se všemi službami, zastávky MHD (autobusové nádraží Zelená liška), metro C Budějovická.

Byt je volný k nastěhování od 21. 10. 2020. Na podnájemníka se přepisuje plyn a elektřina.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9ep-enWe offer for rent a stylish apartment 2 + kk in an attractive location Prague - Krc with good transport accessibility. Apartment with a total area of ​​40 m2 is located on the third floor of a brick house. The apartment has a common balcony and basement.

The apartment is partly furnished. The modern kitchen is equipped with an oven, ceramic hob with fume cupboard, fridge. In the living area there is a bar table with chairs, sofa, coffee table and a piano. The illuminated bedroom is furnished with a bed, a bedside table, a commode, a work desk and a built-in wardrobe with a storage compartment. The bathroom has a bathtub, sink with mirror and toilet. There is a shoe and a hanger in the hall.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - restaurants, primary school, post office, shopping center Arkády Pankrác with all services, public bus stops (Zelená liška bus station), metro C Budějovická.

The apartment is free to move from the 21st of October 2020. The subtenant will be responsible for electricity/gas, and this utility account will be registered in subtenant’s name.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Krč | Krchlebská
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 14 500 Kč, náklady na bydlení 2 553 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 40 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 21. říjen 2020
Pronájem přidán: Včera
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 4, Budějovická: 4 minuty (pěšky)

Albert Praha 4, Budějovická: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 16 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 21 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?