Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Olbrachtova, 2+1, 58 m²

Pronájem 2+1, Praha - Krč - Olbrachtova, 13 800 Kč/měs., 58 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-fg9

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt o dispozici 2+1 v oblíbené lokalitě Praha - Olbrachtova. Byt o celkové výměře 58 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu i patří sklep.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, elektrickým sporákem a digestoří. Obývací část je zařízená pohovkou, jídelním stolem s židlemi, komodami, obývací stěnou, televizí, křeslem a konferenčním stolkem. Součástí ložnice je postel, šatní skříň, komoda a pracovní stůl. V koupelně najdeme vanu a umyvadlo. Toaleta a pračka jsou oddělené. Pokoje jsou neprůchozí.

V okolí domu jsou restaurace, Lidl, lékárna, pošta, Obchodní centrum DBK (Billa a ostatní služby), mateřská škola atd. Dopravní dostupnost zajišťuje metro Budějovická, které je vzdálené tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.11.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-fg9-en

For a long term rent we offer a spacious apartment 2 +1 in the popular location Prague - Olbrachtova. Apartment with a total area of ​​58 m2 is located on the third floor of the brick building. The apartment has a cellar.

The apartment is offered furnished. Kitchen has a fridge, electric oven, electric stove and hood. The living area is furnished with a sofa, dining table with chairs, chest of drawers, living room wall, TV, armchair and coffee table. The bedroom has a bed, wardrobe, dresser and work desk. The bathroom has a bathtub and sink. Toilet and washing machine are separated. Rooms are non passable.

In the vicinity of the house are restaurants, Lidl, pharmacy, post office, shopping center DBK (Bill and other services), kindergarten, etc. Accessibility provides metro Budejovicka, which is three minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Utilities include energy. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

The apartment is hired by Ideální nájemce – a service which provides careless living under fair conditions. If anything happens, there are managers available to help you with anything necessary. We will help you with all administration, payments and we will ensure special insurance for you. Come to live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Krč | Olbrachtova
Cena: 13 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 000 Kč, náklady na bydlení 3 375 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 58 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 7 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 4, Budějovická: 4 minuty (pěšky)

BILLA Praha 4 - Krč: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 14 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 18 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?