Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Olbrachtova, 2+1, 53 m²

Pronájem 2+1, Praha - Krč - Olbrachtova, 12 400 Kč/měs., 53 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/olbrachtova12/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 2+1 v žádané lokalitě Praha - Krč. Byt o celkové výměře 53 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu patří i sklep.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou, myčkou, sporákem, plynovou troubou a digestoří. V kuchyni je i jídelní stůl s židlemi. Obývací část je zařízená rozkládací pohovkou, křesly, konferenčním stolkem a je zde také vybavení pro domácí kočku (vybavení je možné odvézt po domluvě). Součástí ložnice je postel a šatní skříň. V koupelně najdeme vanu, umyvadlo a pračku. Toaleta je oddělená.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, lékárna, Lidl, gymnázium, mateřská škola atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje metro Budějovická, které je vzdálená tři minuty chůze od domu.

Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Virtual viewing
in360.cz/vr/olbrachtova12/index.htm

For long-term sublease we offer a cozy apartment 2 + 1 in the desired location Prague - Krc. Apartment with a total area of ​​53 m2 is located on the third floor of the house. The apartment includes a cellar.

The apartment is fully equipped. Kitchen has a fridge, microwave, dishwasher, stove, gas oven and hood. The kitchen has a dining table with chairs. The living area is furnished with a sofa bed, armchairs, coffee table and there is also equipment for a domestic cat (equipment can be taken away by appointment). The bedroom has a bed and a wardrobe. The bathroom has a bathtub, sink and washing machine. The toilet is separate.

Within walking distance are restaurants, pharmacy, Lidl, gymnasium, kindergarten, etc. Excellent transport accessibility is provided by metro Budejovicka, which is three minutes walk from the house.

Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Krč | Olbrachtova
Cena: 12 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 000 Kč, náklady na bydlení 3 705 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 53 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. červenec 2020
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Norma Praha 4 - Krč, Na Strži: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 4, Antala Staška: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 14 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 18 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc