Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Štúrova, 1+kk, 30 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Krč - Štúrova, 9 900 Kč/měs., 30 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-y3v

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v atraktivní lokalitě Praha - Krč, v ulici Štůrova. Byt o celkové výměře 30 m2 se nachází v prvním patře panelového domu.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňský kout disponuje elektrickou dvouplotýnkou, digestoří a mikrovlnnou troubou. V obývací části je postel, pracovní stůl a drobný nábytek. V předsíni se nachází lednice s mrazákem a velká šatní skříň se zrcadlem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a pračkou. Naproti bytu se nachází prostorná komora.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, supermarket Albert, posilovna, kavárna, mateřská škola a také autobusová zastávka Zálesí, která je vzdálená dvě minuty chůze od domu.

Byt je k nastěhování od 01.11.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-y3v-en

For long-term sublease, we offer a cozy 1 + kk apartment in an attractive location in Prague - Krč, on the street Štůrova. The apartment with a total area of ​​30 m2 is located on the first floor of a panel house.

The apartment is offered fully equipped. The kitchenette has an electric double hob, extractor hood and microwave. The living area has a bed, work desk and small furniture. In the hall there is a refrigerator with freezer and a large wardrobe with a mirror. The bathroom is equipped with a shower, sink with mirror and washing machine. Opposite the apartment is a spacious chamber.

Within walking distance are restaurants, supermarket Albert, gym, cafe, kindergarten and bus stop Zálesí, which is two minutes walk from the house.

The apartment is available from the 1st of November 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Krč | Štúrova
Cena: 9 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 500 Kč, náklady na bydlení 3 613 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 30 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 4, Štúrova: 5 minut (pěšky)

Penny Market Praha, Nad lesním divadlem: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 26 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 33 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?