Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Štúrova, 2+kk, 45 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Krč - Štúrova, 12 000 Kč/měs., 45 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-53z

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Krč. Byt se nachází v sedmnáctém patře panelového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou a sklokeramickou deskou. V kuchyni se dále nachází komoda, křeslo, pohovka a konferenční stolek. Ložnice je zařízena pohovkou, šatní skříní s úložným prostorem a komodou. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená. Pokoje jsou neprůchozí.

V klidném okolí domu je veškerá občanská vybavenost - obchod s potravinami, supermarket Albert, restaurace, mateřská škola, Kunratický les, zastávky MHD (zastávka Zálesí - autobus č. 121).

Byt je volný k nastěhování od 1. 4. 2021. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-53z-en

For long-term rent, we offer a nice apartment 2 + kk in an attractive location Prague - Krc. The apartment is located on the seventeenth floor of a panel house with an elevator.

The apartment is partly furnished. Kitchen has a fridge, microwave and ceramic hob. The kitchen also features a chest of drawers, armchair, sofa and coffee table. The bedroom is furnished with a sofa, wardrobe with storage space and chest of drawers. The bathroom has a shower, sink with mirror and washing machine. The toilet is separate. Rooms are separated.

In the quiet surroundings of the house are all civic amenities - grocery store, supermarket Albert, restaurant, kindergarten, Kunratice forest, bus stop (stop Zálesí - bus No. 121).

The apartment is free to move in from 1st of April 2021. Pets are allowed.
In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new come comfortably - book your viewing online, sign paperwork eletronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Krč | Štúrova
Cena: 12 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 500 Kč, poplatky 3 101 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 45 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. duben 2021
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 4, Štúrova: 5 minut (pěšky)

Penny Market Praha, Nad lesním divadlem: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 26 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 33 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc