Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, U nových domů II, 2+kk, 45 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Krč - U nových domů II, 12 900 Kč/měs., 45 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-6v6

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk, v lokalitě Praha - Krč, v ulici U Nových Domů II. Byt o celkové výměře 45 m2 se nachází v prvním patře.

Byt se nabízí vybavený. V kuchyni se nachází praktická kuchyňská linka s plynovým sporákem, troubou, digestoří, lednicí a mikrovlnnou troubou. Kuchyň je spojena s obývacím pokojem, ve kterém nalezneme televizi a televizní stolek, černou sedací soupravu, stůl s židlemi a skříň s policemi, stůl se čtyřmi židlemi, na podlaze jsou položeny parkety. V ložnici je vestavěná skříň se zrcadli sloužící jako úložný prostor, manželská postel s matracemi. Koupelna je spojena s WC, dále je k dispozici pračka, sprchový kout a umyvadlo se skříňkou.

V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost - obchodní centrum, park, restaurace, bary, dětské hřiště, pošta, školy. 2 minuty od domu se nachází zastávka metra Pankrác, velmi dobré spojení do centra.

Byt je volný od 1.8., domácí mazlíčci po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-6v6-en

For long-term sublease, we offer a nice apartment with a layout of 2 + kk, in the locality of Prague - Krč, in U Nových domů II. The apartment with a total area of ​​45 m2 is located on the first floor.

The apartment is offered furnished. The kitchen has a practical kitchen with gas stove, oven, hood, refrigerator and microwave. The kitchen is connected to the living room, in which we find a TV and TV table, black sofa, table with chairs and wardrobe with shelves, table with four chairs, parquet floors. The bedroom has a built-in wardrobe with mirrors serving as storage space, a double bed with mattresses. The bathroom is connected to the toilet, there is also a washing machine, shower and sink with cabinet.

Within walking distance there are all civic amenities - shopping center, park, restaurants, bars, playground, post office, schools. 2 minutes from the house there is a metro station Pankrác, very good connection to the center.

The apartment is free from 1.8., pets are allowed just after previous agreement with landlord.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Krč | U nových domů II
Cena: 12 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 12 900 Kč, náklady na bydlení 3 849 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 45 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. srpen 2021
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Norma Praha 4 - Krč, Na Strži: 3 minuty (pěšky)

BILLA Praha 4, Budějovická: 5 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 18 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc