Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, V kole, 1+1, 39 m²

Pronájem 1+1, Praha - Krč - V kole, 9 000 Kč/měs., 39 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-93j

Virtuální prohlídka:
http://in360.cz/vr/vkole1369/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+1 v příjemné lokalitě - Praha Krč. Byt o celkové výměře 39 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu. K bytu patří úložná komora.

Byt se nabízí částečně vybavený. Praktická kuchyňská linka je zařízená lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou, plynovým sporákem a digestoří. V kuchyni se dále nachází jídelní stůl s židlemi. Prostorný obývací pokoj disponuje rozkládací postelí, křeslem, konferenčním stolkem a skříní. Součástí koupelny je vana a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta s pračkou je oddělená. Pokoje jsou průchozí.

Dům je obklopen zelení, nachází se zde Údolí Kunratického potoka, ale najdeme zde i občanskou vybavenost. Např. restaurace, supermarket Albert, základní a mateřskou školu a také zastávky MHD (zastávka Nemocnice Krč - autobusy č. 106, 113, 157, 189).

Byt je volný k nastěhování od 5. 5. 2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-93j-en

Virtual tour:
http://in360.cz/vr/vkole1369/index.htm

For long-term rent, we offer a flat 1 + 1 in a nice location - Prague Krc. Apartment with a total area of ​​39 sqm is located on the fourth floor of the house. The apartment includes a storage room.

The apartment is partly furnished. Practical kitchen is equipped with fridge, microwave oven, electric oven, gas stove and hood. There is also a dining table with chairs in the kitchen. Spacious living room with sofa bed, armchair, coffee table and wardrobe. The bathroom has a bathtub and a sink with mirror. Toilet with washing machine is separate. Rooms are passable.

The house is surrounded by greenery, there is the valley of the Kunratický brook, but there are also civic amenities. E.g. restaurant, supermarket Albert, primary and nursery school and also bus stops (Nemocnice Krč - bus no. 106, 113, 157, 189).

The apartment is free to move in from 5th of May 2020. The owner prefers subtenats without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Krč | V kole
Cena: 9 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 11 999 Kč, náklady na bydlení 2 999 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 39 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 6 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 4, Štúrova: 7 minut (pěšky)

Penny Market Praha, Nad lesním divadlem: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 32 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 35 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?