Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Merhoutova, 2+kk, 49 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Kunratice - Merhoutova, 11 500 Kč/měs., 49 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-4dn

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/merhoutova3/index.htm

K dlouhodobému pronájmu nabízíme moderní byt 2+kk o velikosti 49 m2 s balkonem, sklepem a parkovacím stáním, které je součástí uvedené ceny pronájmu. Byt se nachází ve třetím patře cihlového domu, novostavby u Kunratického lesa.

Byt disponuje zařízenou kuchyní od lednice s mrazákem, elektrické desky a trouby s digestoří, po rychlovarnou konvici, myčku a kuchyňskou linku s barovým pultem. Navazující obývací část je vybavena sedací soupravou, jídelním a konferenčním stolem a televizní stěnou. V ložnici se pak nachází prostorná šatní skříň se zrcadlem a dvě úložné komody. Ložnice má přístup na balkon. Koupelna disponuje vanou se sprchovým závěsem, pračkou, žebříkem, umyvadlem a zrcadlem. V předsíni je zrcadlo a botník. Byt je zabezpečen žaluziemi. Vybavení je možnost řešit po dohodě, případně lze využít sklep.

Uvedená cena poplatků obsahuje služby, energie a pojištění bytu. Internet není součástí.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde obchody s potravinami, lékárnu, drogerii, restaurace, kavárny, IK+EM ambulanci atd. U domu jsou také zastávky MHD (IKEM, V Liskách)

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-4dn-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/merhoutova3/index.htm

For long-term rent we offer a modern apartment 2 + kk with a size of 49 m2 with a balcony, cellar and parking space, which is part of the rental price. The apartment is located on the third floor of a brick house, new building near Kunratice forest.

The apartment has a furnished kitchen from a refrigerator with freezer, electric hobs and ovens with a hood, to an electric kettle, dishwasher and kitchen with bar counter. The adjoining living area is equipped with a sofa, dining and conference table and TV wall. The bedroom then has a spacious wardrobe with a mirror and two storage chests. The bedroom has access to the balcony. The bathroom has a bath with shower curtain, washing machine, ladder, sink and mirror. There is a mirror and a shoebox in the hall. The apartment is secured with blinds. The equipment can be solved by agreement, or you can use the cellar.

The price of fees includes services, energy and apartment insurance. Internet is not included.

In the vicinity of the apartment there are all civic amenities. Here you will find grocery stores, pharmacy, drugstore, restaurants, cafes, IK + EM ambulance, etc. There are also public transport stops at the house (IKEM, V Liskách)

The apartment is free to move in immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kunratice | Merhoutova
Cena: 11 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Vratná jistota 15 800 Kč, náklady na bydlení 4 320 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 49 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 11. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 2 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

CBA Praha 4 - Libuš: 12 minut (pěšky)

Albert Praha 4, Libušská: 14 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 31 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 36 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?