Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pod Haltýřem, 2+kk, 59 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Kunratice - Pod Haltýřem, 12 300 Kč/měs., 59 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-n73

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha 4 - Kunratice, v ulici Pod Haltýřem. Byt o celkové výměře 60 m2 se nachází v šestém patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří parkovací stání v garáži.

Byt je částečně zařízený. Kuchyňská linka je plně vybavena veškerými spotřebiči - myčka, lednice, trouba se sklokeramickou deskou. V obývací části se nachází úložná stěna. Dále je na chodbě vestavěná skříň, postel v ložnici. Koupelna je vybavena pračkou a vanou. WC je doděleno.

Dům se nachází v blízkosti Kunratického lesa. Dobrá dopravní dostupnost - autobusová zastávka je přímo u areálu, Kunratický les - 2 min chůze, metro C Kačerov 9 min BUS. Veškerá občanská vybavenost v okolí - školky, školy, Thomayerova nemocnice a pod.

Byt je volný k nastěhování od 01.11.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-n73-en

For long-term sublease, we offer a 2+kk apartment in a quiet location in Prague 4 - Kunratice, on the street Pod Haltýřem. The apartment with a total area of ​​60 m2 is located on the sixth floor of a brick building with an elevator. The apartment includes a parking space.

The apartment is partly furnished. The kitchen is fully equipped with all appliances - dishwasher, fridge, oven with ceramic hob. There is a storage wall in the living area. There is also a built-in wardrobe in the corridor, a bed in the bedroom. The bathroom is equipped with a washing machine and a bathtub. The toilet is finished.

The house is located near the Kunratice Forest. Good transport accessibility - bus stop is right next to the complex, Kunratický les - 2 min walk, metro C Kačerov 9 min BUS. All civic amenities in the neighborhood - kindergartens, schools, Thomayer hospital, etc.

The apartment is available from the 1st of November 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kunratice | Pod Haltýřem
Cena: 12 300 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 17 000 Kč, náklady na bydlení 3 686 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 59 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

CBA Praha 4 - Libuš: 13 minut (pěšky)

Lidl Praha-Krč, V Štíhlách: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 32 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 32 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?