Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, V Zeleném údolí, 2+kk, 69 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Kunratice - V Zeleném údolí, 15 100 Kč/měs., 69 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-sg6

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha - Kunratice. Byt o celkové výměře 69 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. Byt disponuje i balkónem a sklepem.

Byt má ústřední vytápění.

Byt se nabízí pouze částečně vybavený. Vybavení na fotografiích není součástí bytu. Součástí prostorné kuchyňské linky je lednice, elektrická trouba, sporák a digestoř. Obývací část je nezařízená. V útulné ložnici zůstává pouze šatní skříň. Koupelna disponuje vanou, umyvadlem, toaletou a pračkou.

V příjemném okolí domu jsou restaurace, kavárny, základní školy, gymnázium a v těsné blízkosti je také Údolí Kunratického potoka, které je vhodné k relaxaci či sportovnímu vyžití. 13 minut od domu je vzdálený supermarket Lidl. Pět minut od domu se nachází autobusová zastávka IKEM.

Byt je volný k nastěhování od 1. 6. 2020. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-sg6-en

For long-term sublease, we offer a nice apartment with a layout of 2 + kk in a quiet location in Prague - Kunratice. The apartment with a total area of ​​69 m2 is located on the third floor of a brick building with an elevator. The apartment also has a balcony and a cellar.

The apartment has central heating.

The apartment is offered only partially furnished. The equipment in the pictures is not part of the apartment. The spacious kitchen includes a refrigerator, electric oven, stove and hood. The living area is unfurnished. Only the wardrobe remains in the cozy bedroom. The bathroom has a bathtub, sink, toilet and washing machine.

In the pleasant surroundings of the house there are restaurants, cafes, primary schools, a grammar school and in the immediate vicinity is also the Kunratický brook valley, which is suitable for relaxation or sports. The Lidl supermarket is 13 minutes from the house. Five minutes from the house there is a bus stop IKEM.

The apartment is free to move in from June 1st 2020. Pets are possible after agreement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kunratice | V Zeleném údolí
Cena: 15 100 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 353 Kč, náklady na bydlení 3 253 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 69 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

CBA Praha 4 - Libuš: 13 minut (pěšky)

Lidl Praha-Krč, V Štíhlách: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 30 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 35 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?