Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Za valem, 1+kk, 28 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Kunratice - Za valem, 11 364 Kč/měs., 28 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-nyp

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/zavalem8/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moc pěkný byt 1+kk v klidné lokalitě Praha - Kunratice, v ulici Za Valem. Byt o celkové výměře 28 m2 se nachází ve třetím patře.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice s mrazákem, trouba a dvouplotýnkový vařič. Obývací část je zařízená jídelním stolem se židlemi a pohovkou. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, toaleta a pračka. Prostorná předsíň je vybavena úložnými prostorami a je zde vstup do komory.

V okolí domu je veškerá občanská vybavenost - školky, školy, obchod s potravinami, lékárna, Thomayerova nemocnice a pod. Dopravní dostupnost zajišťuje autobusová zastávka IKEM, která je vzdálená tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-nyp-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/zavalem8/index.htm

We offer very nice apartment 1+kk in a quiet location Prague - Kunratice, Za Valem street. Apartment with a total area of ​​28 m2 is located on the third floor.

The apartment is offered partly furnished. The kitchen is equipped with fridge and freezer, oven and cooker. The living area is furnished with a dining table with chairs and a sofa. The bathroom has a shower, sink with mirror, toilet and washing machine. The spacious hall is equipped with storage space and there is an entrance to the chamber.

In the vicinity of the house is all civic amenities - kindergartens, schools, grocery store, pharmacy, Thomayer Hospital and the like. Transport accessibility is provided by bus stop IKEM, which is located 3 min walk from the house.

The apartment is free to move immediately.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kunratice | Za valem
Cena: 11 364 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 000 Kč, náklady na bydlení 1 677 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 28 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

CBA Praha 4 - Libuš: 13 minut (pěšky)

Lidl Praha-Krč, V Štíhlách: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 31 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 35 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?