Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Farkašova, 1+kk, 31 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Kyje - Farkašova, 11 200 Kč/měs., 31 m²

Popis

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům..

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
------------------------------------------------------------

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-uz9

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/farkasova3/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme nadstandardní byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha - Kyje. Byt o celkové výměře 31 m2 se nachází ve druhém patře novostavby s výtahem. K bytu přísluší i prostorný balkón.

Byt se nabízí částečn vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje vestavěnou elektrickou troubou, indukční deskou a digesotří. Součástí kuchyňské linky je i barový pult s židlemi. Obývací část je zařízená pracovním stolem s židlí a za rohem je schovaná nová postel a komoda. V koupelně najdeme sprchový kout, umyvadlo, pračku a toaletu.

V okolí domu najdeme restaurace, posilovnu, poštu. Šest minut autem se nachází Penny Market. Tři minuty chůze od domu je autobusová zastávka Sicherova.

Byt je volný k nastěhování od 1.7.2021.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-uz9-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/farkasova3/index.htm

For long term sublease we offer above standard apartment 1 + kk in a quiet location Prague - Kyje. Apartment with a total area of ​​31 sqm is located on the second floor of a new building with elevator. The apartment has a balcony.

The apartment is partially furnished. Modern kitchen has a built-in electric oven, induction hob and digesotry. The kitchen is also a bar with chairs. The living area is furnished with a work desk with a chair and a new bed and dresser is hidden around the corner. The bathroom has a shower, sink, washing machine and toilet.

Around the house we find restaurants, gym, post office. Penny Market is a 6-minute drive away. Three minutes walk from the house is a bus stop Sicherova.

The apartment is free to move from 1st of July 2021.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Kyje | Farkašova
Cena: 11 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 11 200 Kč, náklady na bydlení 1 694 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 31 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: C - Úsporná

V okolí

Albert Praha 9, Cíglerova: 12 minut (pěšky)

Makro Praha-Horní Počernice: 12 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc