Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Bechlínská, 2+kk, 51 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Letňany - Bechlínská, 12 500 Kč/měs., 51 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-2em

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/bechlinska2/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk na ulici Bechlínská v žádané lokalitě Praha- Letňany. Byt o celkové rozloze 51 m2 se nachází v prvním patře cihlového domu. K bytu náleží balkón a parkovací stání.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňský kout disponuje elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, digestoří, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, lednicí s mrazákem a jídelním stolem s židlemi. Z obývací obývací části je vstup na balkón. Ložnice je vybavena postelí. Prostorná koupelna s vanou je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - základní škola, gymnázium, dětské hřiště, potraviny, benzinová pumpa, restaurace. Autobusová zastávka Českolipská tři minuty chůze, metro Střížkov kousek od domu.

Byt je volný k nastěhování od 25.9.2020. Domácí mazlíčci po domluvě s majitelem.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-2em-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/bechlinska2/index.htm

For long-term sublease, we offer a 2 + kk apartment on Bechlínská Street in the desired location of Prague-Letňany. The apartment with a total area of ​​51 m2 is located on the first floor of a brick house. The apartment has a balcony and parking space.

The apartment is offered partially furnished. The kitchenette has an electric oven, ceramic hob, extractor hood, dishwasher, microwave, fridge-freezer and dining table with chairs. From the living room there is access to the balcony. The bedroom is equipped with a bed. The spacious bathroom with bathtub is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - elementary school, high school, playground, groceries, gas station, restaurant. Bus stop Českolipská three minutes walk, metro Střížkov near the house.

The apartment is free to move in from 25th of September 2020. Pets by arrangement with the owner.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Letňany | Bechlínská
Cena: 12 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 15 697 Kč, náklady na bydlení 3 197 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 51 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. září 2020
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Prosecká: 7 minut (pěšky)

Penny Market Praha, Jablonecká: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 18 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 29 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?