Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Bechlínská, 2+kk, 54 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Letňany - Bechlínská, 12 800 Kč/měs., 54 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-cnu

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+kk s balkonem v atraktivní lokalitě Praha - Letňany s bezproblémovou dopravní dostupností do centra města. Byt o celkové výměře 54 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, mrazákem, sklo-keramickou deskou, digestoří, mikrovlnou troubou a horkovzdušnou troubou. V místnosti se nachází také vstup na balkon. Druhý pokoj je zařízen postelí a nočními stolky. Koupelna je zařízená vanou, umyvadlem se zrcadlem, toaletou a pračkou. K bytu náleží také sklep, garáž a parkovací stání.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde obchody s potravinami, lékárnu, drogerii, restaurace, kavárnu, Českou poštu, gymnázium atd. U domu jsou také zastávky MHD (Terezínská, Českolipská)

Byt je volný k nastěhování od 01.10.2020. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-cnu-en

For long-term sublease, we offer a 2 + kk apartment with a balcony in an attractive location in Prague - Letňany with easy transport access to the city center. The apartment with a total area of 54 m2 is located on the first floor of a brick house.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has a refrigerator, freezer, glass-ceramic hob, hood, microwave and convection oven. The room also has access to the balcony. The second room is furnished with a bed and bedside tables. The bathroom is equipped with a bath, sink with mirror, toilet and washing machine. The apartment also has a cellar, garage and parking space.

In the vicinity of the apartment there are all civic amenities. Here you will find grocery stores, a pharmacy, drugstore, restaurant, cafe, Czech Post, grammar school, etc. The house also has public transport stops (Terezínská, Českolipská)

The apartment is free to move in from 01.10.2020. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Letňany | Bechlínská
Cena: 12 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 15 000 Kč, náklady na bydlení 2 881 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 54 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. říjen 2020
Pronájem přidán: Před 8 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Prosecká: 7 minut (pěšky)

Penny Market Praha, Jablonecká: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 18 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 29 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?