Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Bohumínská, 1+kk, 40 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Letňany - Bohumínská, 11 000 Kč/měs., 40 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-4t6

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/bohuminska526/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný a světlý byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha - Letňany, v ulici Bohumínská. Byt o celkové výměře 40 m2 se nachází v šestém patře panelového domu s výtahem. Před pár lety proběhla v panelovém domě revitalizace, dům je ve velmi udržovaném stavu. K bytu patří sklep.

Byt se nabízí kompletně vybavený. Součástí moderní kuchyňské linky je lednice s mrazákem, vestavěná elektrická trouba a sklo-keramická deska. Součástí kuchyně je i prostor s jídelním stolem a dvěma židlemi spolu s komodou. Prosvětlená obývací část disponuje dvoulůžkovou postelí s roštem a matrací (MALM, IKEA). Dále jsou součástí této hlavní místnosti úložné prostory a to komoda, 2x knihovna a policový systém spolu s TV stolkem. Spací místnost je navíc oddělena zástěnou v podobě závěsu. V koupelně je pak sprchový kout spolu s pračkou, zrcadlem a úložnými prostory. Toaleta je oddělena taktéž s úložným prostorem a to toaletní skříňkou. V předsíni je pak jedna větší vestavěná šatní skříň se zrcadlem a také druhá užší s policemi, součástí je také botník. Byt nedisponuje balkonem ani sklepem.

Občanskou vybavenost v okolí domu zajišťuje hlavně Obchodní centrum Letňany, které nabízí dostatek služeb (např. Tesco, restaurace, kino atd.) V blízkosti je také Penny Market, restaurace, kavárny, posilovna a zastávky MHD (zastávka Šumperská - autobus č. 166, zastávka Tupolevova - autobusy č. 110,136, 140, 209 atd).

Byt je volný k nastěhování od 01.06.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni. Je zde možnost zařídit vysokorychlostní UPC internet za 399 Kč.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-4t6-en

Virtual viewings
in360.cz/vr/bohuminska526/

For long-term sublease, we offer a cozy and bright 1+kk apartment in a quiet location in Prague - Letňany, on the street Bohumínská. The apartment with a total area of ​​40 m2 is located on the sixth floor of a panel house with an elevator. A few years ago, the panel house was revitalized, the house is in very good condition.

The apartment is offered fully equipped. The modern kitchen includes a refrigerator with freezer, built-in electric oven and glass-ceramic hob. The kitchen also has a space with a dining table and two chairs along with a chest of drawers. The bright living area has a double bed with a slatted bed and a mattress (MALM, IKEA). Furthermore, part of this main room are storage spaces - a chest of drawers, 2 libraries and a shelves together with a TV table. The bedroom is separated by a curtain. The bathroom has a shower along with a washing machine, mirror and storage space. The toilet is separated. In the hallway is one larger built-in wardrobe with a mirror and the other narrower wardrobe with shelves, a shoe cabinet is also a part of it.

Civic amenities around the house are provided mainly by the Letňany Shopping Center, which offers plenty of services (Tesco, restaurants, cinemas, etc.). Nearby is also Penny Market, restaurants, cages, gym and bus stops - Šumperská - bus no. 166 and Tupolevova - buses No. 110,136, 140, 209 etc.

The apartment is free to move in from the 1st of June 2020. Pets are allowed.

It is possible to provide UPC internet for 399 CZK / month.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Letňany | Bohumínská
Cena: 11 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 200 Kč, náklady na bydlení 2 216 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 40 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Havířovská: 2 minuty (pěšky)

Albert Praha 9, Frýdecká: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 27 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 31 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?