Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Chlebovická, 1+kk, 36 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Letňany - Chlebovická, 10 800 Kč/měs., 36 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 5. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-dti

Virtuální prohlídka:
in360.cz/vr/chlebovicka18/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+kk v oblíbené lokalitě Praha - Letňany, v ulici Chlebovická. Byt o celkové výměře 36 m2 se nachází v dvanáctém patře panelového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje sklokeramickou deskou, mikrovlnou troubou a lednicí. Obývací pokoj je vybavený nábytkem. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a pračka. V předsíni se nachází velká skříň.

V okolí domu najdeme restaurace, lékárnu, posilovnu, Mini Market, školy, lesopark Letňany atd. Dopravní dostupnost zajišťuje autobusová zastávka Příborská, která je přímo před domem.

Byt je volný k nastěhování od 01.03.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF MAY 2020

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-dti-en

Virtual viewing:
in360.cz/vr/chlebovicka18/index.htm

We offer apartment for rent 1+kk in a popular location Prague - Letnany, Chlebovicka street. Apartment with a total area of ​​36 m2 is located on the twelfth floor of a panel house with an elevator.

The apartment is partially furnished. Kitchen has a ceramic hob, microwave and refrigerator. The living room is furnished. The bathroom has a shower, sink with mirror and washing machine. In the hall there is a large wardrobe

Around the house are restaurants, pharmacy, gym, Mini Market, schools, forest park Letnany, etc. Transport accessibility is provided by bus stop Pribor, which is right in front of the house.

The apartment is free to move in from the 1st of March 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting exprience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Letňany | Chlebovická
Cena: 10 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 637 Kč, náklady na bydlení 2 837  Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 36 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Havířovská: 3 minuty (pěšky)

Albert Praha 9, Frýdecká: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 26 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 31 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?