Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Chlebovická, 3+1, 80 m²

Pronájem 3+1, Praha - Letňany - Chlebovická, 20 500 Kč/měs., 80 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-fgq

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný nový byt o dispozici 3+1 v klidné lokalitě Praha - Letňany. Byt o celkové výměře 80 m2 se nachází v šestém patře cihlové novostavby. K bytu přísluší prostorná terasa, ze které je příjemný výhled.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí moderní kuchyňské linky je sklokeramická deska s digestoří, trouba, mikrovlnka a lednice. Pokoje jsou nevybavené. Pěkná koupelna disponuje vanou a umyvadlem se zrcadlem. Součástí bytu je i spižírna. Na terase je prostorný stůl se židlemi.

V okolí domu jsou restaurace, kavárny, dětské hřiště, mateřská škola, obchody s potravinami atd. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Třinecká a 15 min. od domu se nachází také zastávka metra Letňany.

Byt je volný k nastěhování od 1.12.2020.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-fgq-en

For long-term sublease, we offer a beautiful new apartment with a layout of 3 + 1 in a quiet location in Prague - Letňany. The apartment with a total area of 80 m2 is located on the sixth floor of a new brick building. The apartment has a spacious terrace from which there is a pleasant view.

The apartment is offered partially furnished. The modern kitchen includes a ceramic hob with extractor hood, oven, microwave and refrigerator. The rooms are unfurnished. The nice bathroom has a bathtub and a sink with a mirror. The apartment also has a pantry. On the terrace there is a spacious table with chairs.

In the vicinity of the house there are restaurants, cafes, playgrounds, kindergarten, grocery stores, etc. Transport accessibility is ensured by the bus stop Třinecká and 15 min. from the house there is also a metro station Letňany.

The apartment is free to move in from 1st of December 2020.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Letňany | Chlebovická
Cena: 20 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 4 099 Kč/měs., vratná jistota 24 599 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+1
Výměra: 80 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 1. prosinec 2020
Pronájem přidán: Před 5 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Havířovská: 2 minuty (pěšky)

Albert Praha 9, Frýdecká: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 26 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 31 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?