Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Havířovská, 1+kk, 25 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Letňany - Havířovská, 10 000 Kč/měs., 25 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ikg

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/havirovska2/

K dlouhodobému pronájmu nabízíme prosvětlený byt 1+kk, 25 m2 v ulici Havířovská, Praha 18 - Letňany. Byt se nachází v 1. patře domu, ve velmi příjemné části Prahy.

Byt je velmi dobře prostorově řešen, je v něm vše potřebné k okamžitému nastěhování. Byt výborně udržovaný. Z vybavení bytu máte možnost užívat kuchyňskou linku s ledničkou, troubou, sporákem a praktickou spižírnou. V obývací části se nachází rozkládací gauč a praktické police a vestavěná skříň. Dále je zde koupelna se sprchový koutem, pračkou a wc.

Perfektní občanská vybavenost nejbližšího okolí, nonstop Tesco, aquapark a zimní stadion pár minut od domu. Byt v oblíbené klidné lokalitě Praha-Letňany. Před domem Penny market a zastávka autobusu pár minut chůze.

Byt je k nastěhování od 25.10.2020.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ikg-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/havirovska2/

For long-term lease we offer bright apartment 1 + kk, 25 m2 in the street Havířovská, Prague 18 - Letňany. The apartment is located on the 1st floor of a house in a very pleasant part of Prague.

The apartment is very well solved, there is all necessary for immediate moving in. The apartment is well maintained. From the apartment equipment you can enjoy a kitchen with a fridge, oven, stove and a practical pantry. In the living area there is a sofa bed and practical shelves and a built-in wardrobe. There is also a bathroom with a shower, washing machine and toilet.

Perfect civic amenities - non-stop Tesco, aquapark and winter stadium a few minutes from the house. Apartment in a popular quiet location Prague-Letnany, next to Penny Market and bus stop a few minutes walk.

The apartmant is available from the 25th of October 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Letňany | Havířovská
Cena: 10 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 000 Kč, náklady na bydlení 3 040 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 25 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 7 dny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Penny Market Praha, Havířovská: 1 minuta (pěšky)

Albert Praha 9, Frýdecká: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 25 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 32 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?