Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Hlučkova, 1+kk, 32 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Letňany - Hlučkova, 10 400 Kč/měs., 32 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-ze7

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/hluckova3/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme světlý byt 1+kk v atraktivní lokalitě Praha - Leťnany, v ulici Hlučkova. Byt o celkové výměře 32 m2 se nachází ve čtvrtem patře novostavby s výtahem. K bytu patří balkón a garážové stání.

Garážové stání je již zahrnuto v ceně podnájemného.

Byt se nabízí nevybavený. Stylová kuchyňská linka disponuje lednicí, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou a sklo-keramickou deskou s digestoří. Pokoj je dále nezařízený. V moderní koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a pračka. Toaleta je oddělená.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost jako restaurace, kavárny, obchod s potravinami, supermarket Lidl a Albert (15 min chůze), Lesopark Letňany, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Avia Letnňany, která je sedm minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel si nepřeje domácí mazlíčky.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ze7-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/hluckova3/index.htm

We offer for rent a bright apartment 1 + kk in an attractive location Prague - Letňany, on the street Hlučkova. The apartment with a total area of ​​32 m2 is located on the fourth floor of a new building with an elevator. The apartment includes a balcony and garage parking.

The rent of garage parking is already included in the price.

The apartment is unfurnished. The stylish kitchen is equipped with a fridge, microwave, electric oven and glass ceramic hob with a cooker hood. The room is unfurnished. The modern bathroom has a shower, sink with mirror and washing machine. The toilet is separated.

The apartment is within walking distance of all amenities such as restaurants, cafes, grocery, supermarket Lidl and Albert (15 min walk), forest park Letňany, etc. Transport accessibility is provided by bus stop Avia Letňany, which is 7 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Letňany | Hlučkova
Cena: 10 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 923 Kč, náklady na bydlení 2 523 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 32 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 9, Cukrovarská: 12 minut (pěšky)

Albert Praha 9, Frýdecká: 11 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?