Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, MIROSLAVA HAJNA, 2+kk, 48 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Letňany - MIROSLAVA HAJNA, 14 900 Kč/měs., 48 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-z3k

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moderní byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha - Letňany. Byt o celkové výměře 48 m2 se nachází v osmém patře novostavby s výtahem. K bytu přísluší i prostorný balkón s krásným výhledem, sklep (5 m2) a parkovací stání.

Parkovací stání je již zahrnuto v ceně nájemného.

Byt je velmi bezpečný – má bezpečnostní, protipožární dveře a je též vybaven detektory pohybu a alarmem, stejně tak detektorem kouře.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí s mrazákem, elektrickou troubou, myčkou, indukční deskou a digestoří. V kuchyni je také jídelní stůl s židlemi. Obývací část je zařízená pohovkou. Součástí ložnice je šatní skříň s dostatkem úložného prostoru. V koupelně se nachází velká pohodlná rohová vana, umyvadlo, toaleta a nová pračka.

Byt je ve velmi hezké a klidné lokalitě. Cca 400m daleko je dětské hřiště, restaurace a v bezprostřední blízkosti OC Letňany a Aquapark Letňany – tyto dva komplexy uspokojí potřeby každého. Velmi oblíbeným je Aquapark, který má i fitko, plavecký bazén, masáže, ale hlavně saunu. Pět minut chůze od domu je vzdálená autobusová zastávka Avia Letňany.

Byt je volný k nastěhování od 1. 5. 2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

---------------------------------------------------
We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form: https://idealninajemce.cz/byt-z3k-en

We offer modern apartment 2 + kk in a quiet location Prague - Letnany. Apartment with a total area of ​​48 m2 is located on the eighth floor of a new building with an elevator. The apartment has a spacious balcony with beautiful views, cellar (5 m2) and parking space.

Parking space is already included in the rent.

The apartment is very safe - has a security, fire doors and is also equipped with motion detectors and alarm, as well as smoke detector.

The apartment is partially furnished. Kitchen has a fridge / freezer, electric oven, dishwasher, induction hob and hood. The kitchen also has a dining table with chairs. The living area is furnished with a sofa. The bedroom has a wardrobe with plenty of storage space. The bathroom has a large comfortable corner bath, sink, toilet and a new washing machine.

The apartment is in a very nice and quiet location. About 400m away is a playground, restaurant and in the immediate vicinity of shopping center Letnany and Aquapark Letnany - these two complexes meet the needs of everyone. Very popular is Aquapark, which also has a gym, swimming pool, massage, but mainly sauna. Five minutes walk from the house is a bus stop Avia Letňany.

The apartment is free to move in from 1st of May 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Letňany | MIROSLAVA HAJNA
Cena: 14 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 252 Kč, náklady na bydlení 3 352 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 48 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 14 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 9, Frýdecká: 9 minut (pěšky)

Žabka Praha 18: 9 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 31 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 33 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?