Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Škrábkových, 1+kk, 43 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Letňany - Škrábkových, 10 500 Kč/měs., 43 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-9mz

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný nový byt o dispozici 1+kk v klidné lokalitě Praha - Letňany. Byt o celkové výměře 43 m2 se nachází v šestém patře cihlové novostavby s výtahem. K bytu přísluší sklep a balkón. Z bytu příjemný výhled.


Byt se nabízí nevybavený. Součástí moderní kuchyňské linky je lednice, sklokeramická deska a digestoř. Obývací část je dále nezařízená a je zde vstup na balkón. Pěkná koupelna disponuje vanou, umyvadlem, pračkou a toaletou.

V klidném okolí domu jsou restaurace, kavárny, dětské hřiště, mateřská škola, obchody s potravinami atd. 12 minut od domu je vzdálené Obchodní centrum Letňany, které nabízí dostatek služeb. Tři minuty od domu je vzdálená autobusová zastávka Avia Letňany.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9mz-en

We offer for rent a beautiful new apartment 1 + kk in a quiet location Prague - Letnany. Apartment with a total area of ​​43 sqm is located on the sixth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar and balcony. The apartment has a nice view.

The apartment is unfurnished. The modern kitchen is equipped with fridge, ceramic hob and hood. The living room is unfurnished and there is an entrance to the balcony. Nice bathroom has a bathtub, sink, washing machine and toilet.

In the quiet neighborhood are restaurants, cafes, playground, kindergarten, grocery stores, etc. 12 minutes from the house is a shopping center Letnany, which offers enough services. Three minutes from the house is a bus stop Avia Letňany.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Letňany | Škrábkových
Cena: 10 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 341 Kč, náklady na bydlení 2 841 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 43 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 29. prosinec 2020
Pronájem přidán: Před 2 dny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: B - Velmi úsporná

V okolí

Albert Praha 9, Frýdecká: 9 minut (pěšky)

Žabka Praha 18: 9 minut (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc