Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Štanderova, 1+kk, 33 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Letňany - Štanderova, 9 900 Kč/měs., 33 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-x88

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 1+kk a celkové ploše 33 m2. Byt se nachází v klidné lokalitě Praha-Letňany v osmém patře panelového domu. K bytu náleží balkón.

Byt je nabízen částečně vybavený - v kuchyni se nachází indukční deska, trouba a jídelní stůl se židlemi. V koupelně naleznete umyvadlo se zrcadlem a toaletu.

V blízkosti se nachází pošta, restaurace, Lesopark Letňany, Jungle sport park, dětské hřiště, koupaliště apod. Dopravní dostupnost ze zastávky Avia Letňany.

Byt je volný k nastěhování od 1.12.2020.


Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-x88-en

For long-term sublease, we offer an apartment with a layout of 1 + kk and a total area of 33 m2. The apartment is located in a quiet area of Prague-Letnany on the eighth floor of a panel house. The apartment has a balcony.

The apartment is offered partially furnished - in the kitchen there is an induction hob, oven and dining table with chairs. The bathroom has a washbasin with a mirror and a toilet.

Nearby there is a post office, restaurant, Lesopark Letňany, Jungle sport park, playground, swimming pool, etc. Transport accessibility from the stop Avia Letňany.

The apartment is free to move in from 1st of December 2020.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Letňany | Štanderova
Cena: 9 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 2.652 Kč/měs., vratná jistota 12.500 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 33 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 27. listopad 2020
Pronájem přidán: Před 6 dny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 1: 1 minuta (pěšky)

Albert Praha, náměstí Míru: 1 minuta (pěšky)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?