Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Tupolevova, 2+kk, 42 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Letňany - Tupolevova, 13 900 Kč/měsíc, 42 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku můžete použít formulář na tomto odkaze:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

Virtuální prohlídka
http://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/tupolevova469/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt 2+kk v ulici Tupolevova, Praha - Letňany. Byt se nachází ve osmém patře domu s výtahem a jeho výměra je 42 m2. V domě je k dispozici kolárna. Výhodou bytu je parkovaní před domem. Okna bytu jsou orientována do vnitrobloku. V bytě není pračka a k bytu nepatří sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Moderní kuchyňská linka disponuje lednicí, sklokeramickou deskou a mikrovlnnou troubou. Pokoj je dále zařízen sedací soupravou a stolem s židlemi. V útulné ložnici se nachází vyvýšená postel a skříň. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou.

V klidném okolí domu je perfektní občanská vybavenost - Penny Market, Albert, Obchodní centrum Letňany se všemi službami (restaurace, kino, Tesco atd.), dále je zde Aquapark Letňany a zastávky MHD (zastávka Fryčovická - autobusy č. 110, 136, 140, 166 atd.)

Byt je volný ihned. Energie se přepisuje na podnájemníka. Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tour
To register for a tour, use the form on this link:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

Virtual tour
http://prohlidky.idealninajemce.cz/vr/tupolevova469/

For long-term rent we offer a flat 2 + kk in Tupolevova street, Prague - Letňany. The apartment is located on the eighth floor with elevator and its area is 42 m2. There is a bike room in the house. The advantage of the apartment is parking in front of the house. The windows of the apartment are oriented to the courtyard. There is no dishwasher and there is no cellar.

The apartment is partly furnished. The modern kitchen has a fridge, ceramic hob and microwave. The room is also furnished with a sofa and a table with chairs. The cozy bedroom has a raised bed and wardrobe. The bathroom is equipped with a shower, sink and toilet.

In the quiet surroundings of the house are all civic amenities - Penny Market, Albert, Letňany Shopping Center with all services (restaurants, cinema, Tesco, etc.), there is also Aquapark Letňany and bus stops (Fryčovická - bus No. 110, 136, 140) , 166 etc.)

The apartment is free immediately. The energy is rewritten to the tenant.

The energy category is listed as category G, since we do not have PENB available.

The apartment is rented by an ideal tenant - a service with which you will live in carefree and fair conditions. When something happens, there are administrators available to deal with you. We will help with all your administration, payment settings, and special insurance. Come live with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Letňany | Tupolevova
Cena: 13 900 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce: 17 400 Kč, náklady na bydlení: 2 843 Kč + poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 42 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Od 11. leden 2019
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení:
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 9, Frýdecká: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 18: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 25 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 29 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů