Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Zlonická, 3+kk, 70 m²

Pronájem 3+kk, Praha - Letňany - Zlonická, 17 000 Kč/měs., 70 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-c66

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/zlonicka703/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme pěkný byt o dispozici 3+kk v oblíbené lokalitě Praha - Prosek, v ulici Zlonická. Byt o celkové výměře 70 m2 se nachází ve druhém podlaží cihlového domu s výtahem. K bytu přísluší balkón, sklep a garážové stání.

Byt se nabízí vybavený, ale je možné po domluvě část nábytku odvézt. Součástí kuchyňské linky je lednice, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, sklo-keramická deska, digestoř a vestavěná myčka. Prostorný obývací pokoj je zařízený jídelním stolem se židlemi, pohovkou, televizí a tv stolkem. Z obývacího pokoje je také vstup na prostorná balkón. Ložnice je vybavena postelovým rámem, nočními stolky a skříněmi. Druhý pokoj je vybaven jednolůžkovou postelí a šatní skříní.

Byt je ve skvělé lokalitě, v okolí domu je v docházkové vzdálenosti veškerá občanská vybavenost - restaurace, supermarket Billa a Penny (10 minut pěšky), pošta, lékárna, dětské hřiště, mateřská škola, Park Přátelství, atd. Bezproblémovou dopravní dostupnost zajišťuje metro Střížkov, které je vzdálené 14 minut chůze od domu, nebo autobusová zastávka Terezínská, která je dvě minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-c66-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/zlonicka703/index.htm

We offer a nice apartment 3+kk in a popular location Prague - Prosek, street Zlonicka. Apartment with a total area of ​​70 m2 is located on the second floor of a brick building with an elevator. The apartment has a balcony, cellar and garage parking space.

The apartment is offered furnished, but it is possible to arrange some furniture away. The kitchen is equipped with fridge, electric oven, microwave, glass-ceramic hob, hood and built-in dishwasher. The spacious living room has a dining table with chairs, sofa and TV. The living room also has access to a spacious balcony. The bedroom is equipped with a bed frame, bedside tables and wardrobes. The second room is equipped with a single bed and a wardrobe.

The apartment is in a great location, the vicinity of the house is within walking distance of all amenities such as restaurants, supermarket Billa and Penny (10 min walk), post office, pharmacy, playground, kindergarten, Park Přátelství, etc. The public transport is provided by metro station, which is 14 min walk from the house, or bus stop Terezinska, which is 2 min walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Letňany | Zlonická
Cena: 17 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 21 600 Kč, náklady na bydlení 4 595 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 3+kk
Výměra: 70 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Penny Market Praha, Jablonecká: 7 minut (pěšky)

BILLA Praha 9 - Prosek, Jablonecká: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 16 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 28 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?