Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Novodvorská, 4+kk, 60 m²

Pronájem 4+kk, Praha - Lhotka - Novodvorská, 14 100 Kč/měs., 60 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-kb9

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/novodvorska127/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 4+kk v příjemné lokalitě Praha - Lhotka. Byt o celkové výměře 60 m2 se nachází v prvním patře panelového domu. K bytu náleží balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Součástí kuchyňské linky je sporák, trouba, mikrovlnka a lednička. V obývací části se nachází konferenční stolek. V pokoji se nachází skříň a pracovní stůl se židlí. Koupelna je vybavena prostornou vanou a umyvadlo se zrcadlem.

Byt je v klidné lokalitě. V okolí domu je například koupaliště Lhotka, obchody s potravinami, restaurace, aj. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Novodvorská.

Byt je volný k nastěhování ihned.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-kb9-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/novodvorska127/

For long-term sublease, we offer a cozy apartment 4 + kk in a pleasant location in Prague - Lhotka. The apartment with a total area of 60 m2 is located on the first floor of a panel house. The apartment has a balcony.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen includes a hob, oven, microwave and fridge. In the living area there is coffee table. The room has a wardrobe and a work desk with a chair. The bathroom is equipped with a spacious bathtub and a sink with a mirror.

The apartment is in a quiet location. In the vicinity of the house there is, for example, swimming pool Lhotka, grocery stores, restaurants, etc. Transport accessibility is ensured by the Novodvorská stop.

The apartment is free to move in immediately.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Lhotka | Novodvorská
Cena: 14 100 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 3 356 Kč/měs., vratná jistota 14 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 4+kk
Výměra: 60 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 4. červen 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Albert Praha 4, Mariánská: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 12: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 27 minut (mhd)

uzel MHD Anděl: 37 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc