Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Františka Kadlece, 2+1, 65 m²

Pronájem 2+1, Praha - Libeň (Praha 8) - Františka Kadlece, 14 000 Kč/měsíc, 65 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/praha

K dlouhodobému podnájmu nabízíme byt o dispozici 2+1 ve skvělé lokalitě Praha - Libeň. Byt o celkové výměře 65 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu.

Byt se nabízí vybavený. Součástí kuchyňské linky je lednice, myčka, elektrická trouba, plynový sporák a digestoř. V kuchyni je i pračka a jídelní stůl s židlemi a skříně. Obývací pokoj disponuje postelí, šatní skříní, křeslem a konkrečním stolkem. Ložnice je zařízená postelí, nočním stolkem a šatní skříní. V koupelně je sprchový kout a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená. V předsíni najdeme praktický botník. Pokoje jsou neprůchozí.

Byt je ve skvělé lokalitě, kde je veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde restaurace, kavárny, posilovnu, lékárnu, obchod s potravinami atd. Vynikají dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Bulovka (tramvaj č. 3, 8,10 atd), která je vzdálená šest minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Poplatky jsou včetně energií. Domácí mazlíček je za příplatek 1 000 Kč/měsíc.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Tour
To register for a tour, you can use the form on this link:
http://prohlidky.idealninajemce.cz/prahaENG

For long term sublease we offer an apartment 2 + 1 in a great location Prague - Liben. Apartment with a total area of ​​65 sqm is located on the first floor of the house.

The apartment is offered furnished. The kitchen is equipped with fridge, dishwasher, electric oven, gas stove and hood. The kitchen has a washing machine and dining table with chairs and cabinets. The living room has a bed, wardrobe, armchair and coffee table. The bedroom is furnished with a bed, bedside table and wardrobe. The bathroom has a shower and sink with mirror. The toilet is separate. In the hallway we find a practical shoe. Rooms are separated.

The apartment is in a great location, where are all civic amenities. There are restaurants, cafes, gym, pharmacy, grocery store, etc. Excellent transport accessibility is provided by the tram stop Bulovka (tram No. 3, 8,10 etc.), which is located six minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Charges include energy. Pets are for an additional fee of CZK 1,000 / month.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Libeň (Praha 8) | Františka Kadlece
Cena: 14 000 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: vratná kauce kauce 17 759 Kč, náklady na bydlení 3 759 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 65 m²
Vybavený: plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Dnes
Další vybavení:
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Praha, V zahradách: 3 minuty (pěšky)

Albert Praha 8, U Libeňského pivovaru: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 11 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 20 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?
Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Chci nechávat zasílat nabídky podobných bytů