Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Na Truhlářce, 2+kk, 51 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Libeň (Praha 8) - Na Truhlářce, 13 000 Kč/měs., 51 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-9au

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 2+kk v atraktivní lokalitě Praha - Libeň. Byt o celkové výměře se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu přísluší i balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka disponuje elektrickou troubou, sporákem a digestoří. Obývací část je zařízená pohovkou a jídelním stolem s židlemi. Součástí ložnice je postel. V koupelně najdeme vanu, umyvadlo a pračku. Toaleta je oddělená.

V docházkové vzdálenosti najdeme restaurace, lékárna, pošta, střední škola, nemocnice Bulovka, sportcentrum atd. Dopravní dostupnost je zajištěna zastávkou Rokosa, která je vzdáleá deset minut chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou možní po domluvě.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

Najděte bydlení bezkontaktně díky virtuální prohlídce a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-9au-en

For long-term sublease, we offer a cozy apartment 2 + kk in an attractive location in Prague - Liben. The apartment with a total area is located on the third floor of a brick house. The apartment also has a balcony and a cellar.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has an electric oven, stove and hood. The living area is furnished with a sofa and a dining table with chairs. The bedroom has a bed. The bathroom has a bath, sink and washing machine. The toilet is separate.

Within walking distance you will find restaurants, pharmacy, post office, high school, hospital Bulovka, sports center, etc. Transport accessibility is ensured by the stop Rokosa, which is ten minutes walk from the house.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed by arrangement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!
_____________

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Libeň (Praha 8) | Na Truhlářce
Cena: 13 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 13 000 Kč, náklady na bydlení 3 375 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 51 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. červenec 2021
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

Žabka Praha 8, Klapkova: 8 minut (pěšky)

Levné potraviny Praha, Klapkova: 8 minut (pěšky)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 12 minut (mhd)

uzel MHD Palmovka: 23 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc