Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Novákových, 2+kk, 46 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Libeň (Praha 8) - Novákových, 15 000 Kč/měs., 46 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-d7i

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 2+kk v lokalitě Praha - Libeň. Byt o celkové výměře 46 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu, jeho rozložení je přes dvě patra. K bytu náleží balkón.

Byt se nabízí plně vybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, pračkou, indukční deskou, digestoří a mikrovlnkou. Součástí kuchyně je i malý jídelní stolek se židlemi. Na kuchyň volně navazuje obývací část, ve které se nachází gauč, konferenční stolek, podnožníky a televize s televizním stolkem. V pokoji ve druhém patře je postel, psací stůl se židlí, skříň a menší skříňky, je zde tudíž dostatek úložného prostoru. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem a toaleta.

V okolí domu najdeme hned několik tramvajových a autobusových zastávek zajišťujících dopravní dostupnost, restaurace, obchody s potravinami (např. Billa), lékárnu atd.

Byt je volný k nastěhování od 1.12.2020.Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-d7i-en

For long-term sublease, we offer a cozy apartment 2 + kk in Prague 8. The apartment with a total area of ​​46 m2 is located on the second floor of a brick house, its layout is over two floors. The apartment has a balcony.

The apartment is offered fully equipped. The kitchen has a refrigerator, washing machine, induction hob, hood and microwave. The kitchen also has a small dining table with chairs. The kitchen is freely connected to the living area, which has a couch, coffee table, footstools and TV with TV table. The room on the second floor has a bed, desk with chair, wardrobe and smaller lockers, so there is plenty of storage space. The bathroom has a shower, sink with mirror and toilet.

In the vicinity of the house we find several tram and bus stops providing transport accessibility, restaurants, grocery stores (eg Billa), pharmacy, etc.

The apartment is free to move in from 1st of December 2020.


In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Libeň (Praha 8) | Novákových
Cena: 15 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: Náklady na bydlení 1 824 Kč/měs., vratná jistota 17 000 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 46 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Od 1. prosinec 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

BILLA Praha 8 - Libeň: 3 minuty (pěšky)

Albert Praha 8, U Libeňského pivovaru: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 2 minuty (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 9 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?