Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Pod Labuťkou, 2+kk, 37 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Libeň (Praha 8) - Pod Labuťkou, 13 500 Kč/měs., 37 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-c4d

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 2+kk v klidné lokalitě Praha - Libeň. Byt o celkové výměře 37 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. Velkou výhodou bytu je společná zahrádka s pozením, vhodná k letnímu grilování.

Byt se nabízí vybavený moderním nábytkem. Kuchyňská linka disponuje lednicí, elektrickou troubou, sporákem, myčkou a i úložnou spíží. Obývací část je zařízená pohodlnou pohovkou, televizí a jídelním stolem s židlemi. Součástí ložnice je postel, šatní skříně a úložné komody. V pěkné koupelně najdeme sprchový kout, umyvadlo, toaletu a pračku.

V okolí domu jsou restaurace, supermarket Albert, gymnázium, posilovna, vysoká škola atd. Dopravní dostupnost je zajištěna autobusovou zastávkou Kundratka (dvě minuty chůze od domu). 14 minut od domu je vzdálené metro Palmovka. Výborná dostupnost na Pražský okruh.

Byt je volný k nastěhování od 1. 6. 2020

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-c4d-en

For long-term sublease, we offer a cozy apartment 2 + kk in a quiet location in Prague - Liben. The apartment with a total area of ​​37 m2 is located on the third floor of a brick house. The big advantage of the apartment is a shared garden with a place, suitable for summer barbecues.

The apartment is offered equipped with modern furniture. The kitchen has a refrigerator, electric oven, stove, dishwasher and storage room. The living area is furnished with a comfortable sofa, TV and dining table with chairs. The bedroom has a bed, wardrobes and chest of drawers. The nice bathroom has a shower, sink, toilet and washing machine.

In the vicinity of the house there are restaurants, supermarket Albert, gymnasium, gym, university, etc. Transport accessibility is ensured by the bus stop Kundratka (two minutes walk from the house). Palmovka metro station is 14 minutes from the house. Excellent accessibility to the Prague ring road.

The apartment is free to move in from June 1st, 2020.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Libeň (Praha 8) | Pod Labuťkou
Cena: 13 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 16 809 Kč, náklady na bydlení 3 309 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 37 m²
Vybavení: Plně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Albert Praha 8, U Libeňského pivovaru: 6 minut (pěšky)

ENAPO Praha, V zahradách: 7 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 11 minut (mhd)

uzel MHD Florenc: 22 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?