Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, V zahradách, 1+kk, 26 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Libeň (Praha 8) - V zahradách, 9 400 Kč/měs., 26 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-bq6

K dlouhodobému podnájmu nabízíme útulný byt o dispozici 1+kk v oblíbené lokalitě Praha - Libeň, v ulici V Zahrádkách s dobrou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 26 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská část je vybavena linkou s plynovým sporákem, digestoří a lednicí. Dále v bytě zůstává také jídelní stolek a barové židle. V navazující obývací části zůstává k dispozici postel s rámem a roštem. K dispozici jsou také policové díly s úložným prostorem. Byt také disponuje pračkou a předsíní s vestavěnými skříněmi.

V docházkové vzdálenosti najdeme veškerou občanskou vybavenost - restaurace, parky, potraviny. Dvě minuty chůze od domu se nachází autobusové nádraží Vosmíkových.

Možnost využití vysokorychlostního internetu od UPC za 399 Kč, který není součástí uvedené ceny.

Byt je volný k nastěhování 01.07.2020. Domácí mazlíčci po domluvě.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF JULY 2020.

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-bq6-en


For long-term sublease, we offer a cozy 1 + kk apartment in a popular locality of Prague - Libeň, in V Zahrádkách Street with good transport accessibility. The apartment with a total area of ​​26 m2 is located on the third floor of a brick building with an elevator.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen is equipped with a gas stove, hood and refrigerator. There is also a dining table and bar stools in the apartment. A bed with a frame and a grate remains available in the adjoining living area. Shelf units with storage space are also available. The apartment also has a washing machine and a hall with built-in wardrobes.

Within walking distance we find all civic amenities - restaurants, parks, food. Two minutes walk from the house is the bus station Vosmíkových.

Possibility to use high-speed internet from UPC for 399 CZK, which is not part of the price.

The apartment is free to move in 1st of July 2020. Pets by arrangement.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Libeň (Praha 8) | V zahradách
Cena: 9 400 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 11 300 Kč, náklady na bydlení 2 054 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 26 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení:
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

ENAPO Praha, V zahradách: 1 minuta (pěšky)

Albert Praha 8, U Libeňského pivovaru: 11 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 11 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 20 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?