Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, V zahradách, 2+1, 55 m²

Pronájem 2+1, Praha - Libeň (Praha 8) - V zahradách, 16 000 Kč/měs., 55 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-e5r

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+1 v oblíbené lokalitě Praha - Libeň, v ulici V Zahradách, s dobrou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 55 m2 se nachází ve třetím patře cihlového domu. K bytu přísluší balkón a sklep.

Byt se nabízí kompletně vybavený. Nová kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, mikrovlnnou troubou, elektrickou troubou a sporákem s digestoří. V kuchyni se nachází také jídelní stůl s židlemi. Obývací pokoj je vybaven sedačkou, konferenčním stolkem, televizí, pracovním stolem s židlí a drobným nábytkem. V ložnici naleznete velkou manželskou postel, šatní skříně, noční stolky a další pracovní stůl s židlí. Obývací pokoj je situován do ulice a je z něj vstup na balkón. Ložnice je situována do vnitrobloku. V moderní koupelně je umyvadlo se zrcadlem, skřínka, toaleta, vana a pračka. V předsíni se nachází velká vestavěna šatní skříň se zrcadlem a vstup do komory.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost jako restaurace, obchod s potravinami, pošta, základní škola, psí louka, Park Pod Korábem, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zastávka Vosmíkových, která je tři minuty chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 01.07.2020. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-e5r-en

For long-term rent, we offer a beautiful 2+1 apartment in a popular locality of Prague - Libeň, on the street V Zahradách, with good transport accessibility. The apartment with a total area of ​​55 m2 is located on the third floor of a brick house. The apartment has a balcony and a basement.

The apartment is offered fully equipped. The new kitchen includes a refrigerator, dishwasher, microwave, electric oven and stove with hood. The kitchen also has a dining table with chairs. The living room is equipped with a sofa, coffee table, TV, desk with chair and small furniture. In the bedroom you will find a large double bed, wardrobes, bedside tables and another work desk with a chair. The living room is situated to the street and has access to the balcony. The bedroom is situated to the courtyard. The modern bathroom has a sink with mirror, cabinet, toilet, bathtub and washing machine. In the hallway is a large built-in wardrobe with a mirror and an entrance to the chamber.

Within walking distance are restaurants, grocery store, post office, primary school, dog meadow, park Pod Korábem, etc. Transport accessibility is provided by the tram stop Vosmíkových, which is 3 min walk from the house.

The apartment is available from the 1st of July 2020. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Libeň (Praha 8) | V zahradách
Cena: 16 000 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 18 550 Kč, náklady na bydlení 2 850 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 55 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 2 měsíci
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

ENAPO Praha, V zahradách: 0 minut (pěšky)

Albert Praha 8, U Libeňského pivovaru: 10 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 11 minut (mhd)

uzel MHD Nádraží Holešovice: 20 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?