Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kovářská, 1+kk, 36 m²

Pronájem 1+kk, Praha - Libeň (Praha 9) - Kovářská, 12 200 Kč/měs., 36 m²

Popis

PŘI PODPISU SMLOUVY DO 31. 07. 2020 OBDRŽÍTE SLEVU VE VÝŠI 1 NÁJEMNÉHO.

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-4pd

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/kovarska9/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný moderní byt o dispozici 1+kk v oblíbené lokalitě Praha - Libeň, v ulici Kovářská s dobrou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 36 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. K bytu patří sklep a v domě je přístup do vnitrobloku, kde je k dispozici posezení.

Byt se nabízí částečně vybavený. Nová kuchyňská linka disponuje lednicí, myčkou, elektrickou troubou a sklokeramickou deskou s digestoří. V kuchyni je dále barový stůl. Obývací část je oproti fotografiím nezařízená. Součástí moderní koupelny je prostorný sprchový kout a umyvadlo se zrcadlem. Toaleta je oddělená.
Pračka se sušičkou a mikrovlnná trouba není součastí vybavení, ale lze nabídnou k odkoupení od predchozího podnájemníka.

V docházkové vzdálenosti najdeme veškerou občanskou vybavenost, kterou zajišťuje zejména obchodní centrum Galerie Harfa (najdeme zde restaurace, hypermarket Albert, posilovnu atd.). Dále jsou v blízkosti restaurace, kavárny, lékárna a zastávky MHD (stanice Českomoravská - metro B, zastávka Divadlo Gong - tramvaj č. 6, 14, 16).

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Elektřina se přepisuje na podnájemníka. (1 200 Kč - není součástí poplatků).

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIRST MONTH’S RENT IS FREE IF YOU SIGN THE CONTRACT BY 31st OF JULY 2020.

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewing
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-4pd-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/kovarska9/index.htm

For long-term sublease we offer a beautiful modern apartment 1 + kk in a popular location Prague - Libeň, street Kovářská with a good transport links. Apartment with a total area of ​​36 m2 is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar and the house has access to the courtyard, where is available seating.

The apartment is partially furnished. The new kitchen has a refrigerator, dishwasher, electric oven and ceramic hob with digestor. The kitchen also has a bar table. Living area is unfurnished. The modern bathroom has a spacious shower and sink with mirror. The toilet is separated.
Washer-dryer machine and microwave are not included, but can be purchased from the previous subtenant.

Within walking distance you will find all civic amenities, which is mainly provided by Galerie Harfa shopping center (restaurants, hypermarket Albert, gym, etc.), restaurants, cafes, pharmacy and public transport stops (Českomoravská station - metro B, Divadlo Gong stop) - Tram 6, 14, 16).

The apartment is free to move immediately. Pets are not allowed.

The subtenant will be responsible for electricity, and this utility account will be registered in subtenant’s name. (1 200 CZK per month - not included in the rent)

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Libeň (Praha 9) | Kovářská
Cena: 12 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 900 Kč, náklady na bydlení 1 699 Kč + 1 200 Kč elektřina, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+kk
Výměra: 36 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 9, Sokolovská: 3 minuty (pěšky)

Žabka Praha 9, Podvinný Mlýn: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 4 minuty (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 10 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?