Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kurta Konráda, 2+kk, 61 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Libeň (Praha 9) - Kurta Konráda, 16 200 Kč/měs., 61 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-gdk

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný prostorný byt o dispozici 2+kk na ulici Kurta Konráda v žádané lokalitě Praha - Libeň. Byt o celkové rozloze 61 m2 se nachází v šestém patře cihlového domu. K bytu náleží prostorný balkón, sklep a parkovací stání.

Byt se nabízí nevybavený. Moderní kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči - elektrická trouba, mikrovlnná trouba, sklo-keramická deska, digestoř, lednice s mrazákem a myčka nádobí. Z obývací části je vstup na balkón, stejně tak jako z ložnice, která je nevybavena. Z ložnice je přístupná prostorná nová koupelna vybavena vanou, umyvadlem a toaletou, k dispozici je také oddělená prádelna s pračkou.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - supermarket Albert, sociální a sportovní vyžití, O2 Arena, OC Harfa vzdáleno dvě minuty chůze, park Podvinní v docházkové vzdálenosti. Výborná dopravní dostupnost - metro Českomoravská pět minut chůze, zastávky tramvaje Divadlo Gong a Ocelářská dvě až tři minuty chůze.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-gdk-en

For long-term sublease, we offer a beautiful spacious one bedroom apartment on Kurta Konráda Street in the desired location of Prague - Libeň. The apartment with a total area of ​​61 m2 is located on the sixth floor of a brick house. The apartment has a spacious balcony, cellar and parking space.

The apartment is offered unfurnished. The modern kitchen is equipped with built-in appliances - electric oven, microwave, ceramic hob, hood, refrigerator with freezer and dishwasher. From the living area there is access to the balcony, as well as from the bedroom, which is not equipped. From the bedroom there is a spacious new bathroom equipped with bath, sink and toilet, there is also a separate laundry room with washing machine.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - Albert supermarket, social and sports activities, O2 Arena, OC Harfa two minutes walk away, Podvinní park within walking distance. Excellent transport accessibility - metro Českomoravská five minutes walk, tram stops Divadlo Gong and Ocelářská two to three minutes walk.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers those without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Libeň (Praha 9) | Kurta Konráda
Cena: 16 200 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 20 284 Kč, náklady na bydlení 4 084 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 61 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Od 21. září 2020
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Sklep Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 9, Sokolovská: 3 minuty (pěšky)

JIP Balabenka: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 5 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 11 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?