Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Kurta Konráda, 2+kk, 57 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Libeň (Praha 9) - Kurta Konráda, 16 500 Kč/měs., 57 m²

Popis

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-hib

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/kurtakonrada2445/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+kk v oblíbené lokalitě Praha - Libeň, v ulici Kurta Konráda, s dobrou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 57 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu. K bytu přísluší garážové parkovací stání, balkón a sklep.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská link disponuje lednicí s mrazákem, elektrickou troubou, sklo-keramickou deskou, digestoří, myčkou a mikrovlnnou troubou. Obývací část je vybavena pohovkou, konferenčním stolkem, televizí a je zde vstup na balkón. V ložnici se nachází manželská postel, noční stolky a šatní skříň. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, vana a pračka. Toaleta je zvlášť.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost - dvě minuty chůze je OC Harfa, kde se nachází veškeré služby, obchody a restaurace. Pět minut chůze se nachází zastávka Českomoravská a dvě minuty chůze je tramvajová zastávka Ocelářská.

Byt je volný k nastěhování ihned. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Najděte bydlení pohodlně díky online registraci prohlídky a elektronickým podpisům.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-hib-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/kurtakonrada2445/

For long-term sublease, we offer a beautiful 2 + kk apartment in a popular locality of Prague - Libeň, in Kurta Konráda Street, with good transport accessibility. The apartment with a total area of ​​57 m2 is located on the fourth floor of a brick house. The apartment has a garage parking space, balcony and basement.

The apartment is offered partially furnished. The kitchen has refrigerator with freezer, electric oven, glass-ceramic hob, extractor hood, dishwasher and microwave. The living area is equipped with sofa, coffee table, TV and there is access to the balcony. The bedroom has double bed, bedside tables and wardrobe. The bathroom has sink with mirror, bathtub and washing machine. The toilet is separated.

Within walking distance is all civic amenities - two minutes walk is OC Harfa, where all services, shops and restaurants are located. Five minutes walk there is a stop Českomoravská and two minutes walk is a tram stop Ocelářská.

The apartment is free to move in immediately. The owner prefers applicants without pets.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Find your new home comfortably – book your viewing online, sign paperwork electronically

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Libeň (Praha 9) | Kurta Konráda
Cena: 16 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná jistota 20 045 Kč, náklady na bydlení 3 545 Kč (již včetně elektřiny)
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 57 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 15. únor 2021
Pronájem přidán: Před 2 týdny
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - (neuvedeno)

V okolí

JIP Balabenka: 2 minuty (pěšky)

Tesco Praha 9, Sokolovská: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 5 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 11 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc