Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Sokolovská, 2+1, 71 m²

Pronájem 2+1, Praha - Libeň (Praha 9) - Sokolovská, 15 900 Kč/měs., 71 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-dwh

K dlouhodobému podnájmu nabízíme krásný byt o dispozici 2+1 v přímé blízkosti centra Prahy - s bezproblémovou dopravní dostupností. Byt o celkové výměře 71 m2 se nachází v prvním podlaží cihlového domu.

Byt se nabízí nevybavený. Kuchyňská linka disponuje lednicí, sporákem, myčkou, digestoří, horkovzdušnou troubou, jídelním stolem a židlemi. V kuchyni se také nachází pračka. Koupelna je zařízená sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a toaletou. K bytu náleží sklep.

V okolí bytu se nachází veškerá občanská vybavenost. Najdeme zde obchody s potravinami, lékárny, drogerii, restaurace, kavárny atd. Byt se nachází v blízkosti Karlína. U domu je zastávka MHD (Divadlo Gong).

Byt je volný k nastěhování od 3.8.2020. Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.
Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!
_____________

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES.

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your long-term rental in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-dwh-en

For long-term sublease, we offer a beautiful 2 + 1 apartment in the immediate vicinity of the center of Prague - with easy transport accessibility. The apartment with a total area of 71 m2 is located on the first floor of a brick house.

The apartment is offered unfurnished. The kitchen has a refrigerator, stove, dishwasher, hood, convection oven, dining table and chairs. There is also a washing machine in the kitchen. The bathroom is equipped with a shower, sink with mirror and toilet. The apartment has a cellar.

In the vicinity of the apartment there are all civic amenities. Here you will find grocery stores, pharmacies, drugstores, restaurants, cafes, etc. The apartment is located near Karlin. There is a public transport stop next to the house (Gong Theater).

The apartment is free to move in from 1.8..2020. Pets are not allowed.

Energy category G mentioned, as we do not have PENB available.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Libeň (Praha 9) | Sokolovská
Cena: 15 900 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 20 881 Kč, náklady na bydlení 4 981 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+1
Výměra: 71 m²
Vybavení: Nevybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 12 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 9, Sokolovská: 1 minuta (pěšky)

Žabka Praha 9, Podvinný Mlýn: 3 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 8 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 13 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?