Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, U školičky, 2+kk, 42 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Libeň (Praha 9) - U školičky, 10 800 Kč/měs., 42 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ POHODLNĚ DÍKY ONLINE REGISTRACI PROHLÍDKY A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nabízíme možnost najít dlouhodobý pronájem bezpečně a bezkontaktně. Osobní či virtuální prohlídku bytu si u nás zarezervujete online a všechny dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-76a

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/uskolicky2/

K dlouhodobému podnájmu nabízíme příjemný byt o dispozici 2+kk na ulici U Školičky v žádané lokalitě Praha - Libeň. Byt o celkové výměře 42 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlového domu s výtahem. K bytu náleží sklep.

Byt se nabízí vybavený. Kuchyňský kout disponuje linkou se spotřebiči - sporák s troubou, digestoř, lednice s mrazákem. Obývací část je vybavena sedací soupravou, konferenčním stolkem a úložnými prostory. Ložnice je vybavena šatní skříní. Koupelna s vanou, umyvadlem, skříňkou a pračkou je od toalety oddělena.

V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost - obchody, restaurace, poliklinika, zeleň, divadlo, O2 Arena, společenské a sportovní vyžití. Skvělá dopravní dostupnost - tramvajová zastávka Divadlo Gong hned před domem. Metro linky B - Vysočanská, v docházkové vzdálenosti.

Byt je volný k nastěhování ihned. Domácí mazlíčci jsou povoleni.

Uvedena energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME COMFORTABLY – BOOK YOUR VIEWING ONLINE, SIGN PAPERWORK ELECTRONICALLY

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way. You can book your in-person or virtual apartment viewing online and all paperwork can be signed electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-76a-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/uskolicky2/

For long-term sublease, we offer a pleasant 2 + kk apartment on U Školičky Street in the desired location of Prague - Libeň. The apartment with a total area of ​​42 m2 is located on the fourth floor of a brick building with an elevator. The apartment has a cellar.

The apartment is offered furnished. The kitchenette has a line with appliances - stove with oven, hood, refrigerator with freezer. The living area is equipped with a sofa, coffee table and storage space. The bedroom is equipped with a wardrobe. The bathroom with bath, sink, cabinet and washing machine is separate from the toilet.

In the vicinity of the house there are all civic amenities - shops, restaurants, clinic, greenery, theater, O2 Arena, social and sports activities. Great transport accessibility - tram stop Gong Theater right in front of the house. Metro line B - Vysočanská, within walking distance.

The apartment is free to move in immediately. Pets are allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Libeň (Praha 9) | U školičky
Cena: 10 800 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 12 000 Kč, náklady na bydlení 1 717 Kč, poplatek za podnájem
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 42 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Od 8. leden 2021
Pronájem přidán: Před 11 dny
Další vybavení: Sklep
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Tesco Praha 9, Sokolovská: 2 minuty (pěšky)

Žabka Praha 9, Podvinný Mlýn: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 7 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Republiky: 14 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* *
* *
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci? Řekněte nám o sobě víc