Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Na domovině, 1+1, 39 m²

Pronájem 1+1, Praha - Libuš - Na domovině, 10 500 Kč/měs., 39 m²

Popis

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte prosím tento formulář:
https://idealninajemce.cz/byt-tj7

K dlouhodobému podnájmu nabízíme prostorný byt 1+1, 40 m2 v ulici Na Domovině, Praha - Libuš. Byt se nachází ve druhém patře domu, ve velmi klidné části Prahy. Dům disponuje výtahem.

Byt je kompletně vybavený. Je zde možnost užívat moderní kuchyňskou linku s ledničkou, troubou a sklokeramickou deskou, v kuchyni je také stůl se židlemi. Dále je zde další pokoj s postelí, křesly a skříní. Součástí koupelny je vana a pračka. WC je odděleno.

V okolí veškerá občanská vybavenost - např. obchody s potravinami, lékárna, základní a mateřská škola, kousek se nachází autobusové nádraží Libuš. Co se týče přírody v docházkové vzdálenosti jsou Modřanské rokle.

Byt je volný k nastěhování od 1.3. 2019. Náklady na bydlení jsou včetně internetu.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-tj7-en

For long-term sublease we offer a spacious apartment 1 +1, 40 m2 in the street Na Domovině, Prague - Libus. The apartment is located on the second floor of the house, in a very quiet part of Prague. The building has an elevator.

The apartment is fully equipped. There is a possibility to use a modern kitchen with refrigerator, oven and ceramic hob, in the kitchen there is also a table with chairs. There is another room with bed, armchairs and wardrobe. The bathroom has a bathtub and washing machine. The toilet is separated.

The flat is in the vicinity of all amenities - e.g restauranst, kindergarden, elementary school, drugstore etc. Close to the bus station Libus. As for nature within walking distance are Modřanské rokle.

The apartment is free to move in from 1st of March 2020. Utilities include Internet.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Libuš | Na domovině
Cena: 10 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 13 800 Kč, nájemné 10 500 Kč + náklady na bydlení 3 300 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 1+1
Výměra: 39 m²
Vybavený: částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 3 týdny
Další vybavení:
Energ. nár. budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

CBA Praha 4 - Libuš: 3 minuty (pěšky)

Albert Praha 4, Libušská: 4 minuty (pěšky)

uzel MHD Smíchovské nádraží: 35 minut (mhd)

uzel MHD Muzeum (metro A,C): 36 minut (mhd)

Přihlášení na prohlídku do tohoto bytu english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?