Domů | Chci bydlet | Volné byty | Praha, Akademická, 2+kk, 57 m²

Pronájem 2+kk, Praha - Malešice (Praha 10) - Akademická, 14 500 Kč/měs., 57 m²

Popis

NAJDĚTE BYDLENÍ BEZKONTAKTNĚ DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE A ELEKTRONICKÝM PODPISŮM.

Zavázali jsme se, že budeme z pronajímání dělat bezstarostnou záležitost, a svému slibu chceme dostát i v této nelehké situaci. Proto vám nyní nabízíme možnost najít bydlení bezpečně a bezkontaktně – virtuální prohlídku si rezervujete online, bytem vás provedeme prostřednictvím videohovoru a potřebné dokumenty podepíšeme elektronicky. S jakýmkoliv dotazem vám pomůže naše posílené oddělení klientské podpory.
_____________

Prohlídky:
Pro registraci na prohlídku použijte formulář na tomto odkaze:
https://idealninajemce.cz/byt-ytb

Virtuální prohlídka
in360.cz/vr/akademicka5/index.htm

K dlouhodobému podnájmu nabízíme moc pěkný byt, který je dispozičně řešen jako 2+kk. Byt o celkové výměře 57 m2 se nachází ve druhém patře cihlového domu s výtahem. Byt je situován ve velmi žádané lokalitě Praha - Malešice, v ulici Akademická s bezproblémovou dopravní dostupností. K bytu patří balkón.

Byt se nabízí částečně vybavený. Kuchyňská linka je zařízená elektrickou troubou, varnou deskou a digestoří. V obývací části se nachází křeslo, jinak jsou pokoje nezařízené. V koupelně je umyvadlo se zrcadlem, vana a toaleta. V předsíni se nachází vestavěná šatní skříň. K bytu přísluší i šatna.

V docházkové vzdálenosti jsou restaurace, kavárny, lékárna, pošta, supermarket Billa, obchod s potravinami, školy, Malešický park, atd. Dopravní dostupnost zajišťuje zastávka Univerzitní, která je vzdálená minutu chůze od domu.

Byt je volný k nastěhování od 24.02.2020. Majitel preferuje zájemce bez domácích mazlíčků.

Uvedená energetická kategorie G, jelikož nemáme k dispozici PENB.

Byt pronajímá Ideální nájemce - služba, se kterou budete bydlet bezstarostně a za férových podmínek. Když se něco přihodí, k dispozici jsou správci, kteří s vámi vše vyřeší. Pomůžeme s veškerou administrativou, s nastavením plateb a zajistíme vám speciální pojištění. Pojďte bydlet s námi!

FIND YOUR NEW HOME SAFELY THANKS TO VIRTUAL APARTMENT TOUR AND ELECTRONIC SIGNATURES

We’ve vouched to make renting hassle-free, and we intend to honour our commitment even in these trying times. We now offer you the option to secure your next apartment in a safe and responsible way – book your virtual tour online, hop on a video call with us for a guided apartment viewing, and as for the paperwork, let’s sign it electronically. Any questions you might have, our reinforced customer support is here for you.
_____________

Viewings
For apartment viewing registration please use this form:
https://idealninajemce.cz/byt-ytb-en

Virtual viewing
in360.cz/vr/akademicka5/index.htm

We offer a very nice apartment, which is designed as a 2+kk. Apartment with a total area of ​​57 m2 is located on the second floor of the brick building with an elevator. The apartment is situated in a very desirable location Prague - Malešice, street Akademická with trouble-free transport accessibility. The apartment includes a balcony.

The apartment is partially furnished. Kitchen is equipped with electric oven, hob and hood. In the living area there is an armchair, otherwise the rooms are unfurnished. The bathroom has a sink with a mirror, bath and toilet. In the hall there is built-in wardrobe. The apartment comes with a dressing room.

Within walking distance are restaurants, cafes, pharmacy, post office, supermarket Billa, grocery store, schools, Malešický park, etc. Transport accessibility is provided by Univerzitní stop, which is 1 min walk from the house.

The apartment is available for occupancy from the 24th of February 2020. Pets are not allowed.

In case we have no PENB available, we always use the G energy label of the building.

This apartment is offered through Ideální nájemce – a professional service that provides a transparent and convenient renting experience. Our support department and property managers are available to assist you with any situation. We will be happy to help you with paperwork, billing setup, comprehensive home insurance, and much more. Thank you for renting with us!

Údaje k bytu

Adresa: Praha | Malešice (Praha 10) | Akademická
Cena: 14 500 Kč/měs.
Poznámka k ceně: vratná kauce 17 693 Kč, nájemné 14 500 Kč + náklady na bydlení 3 193 Kč
Druh: Pronájem
Dispozice: 2+kk
Výměra: 57 m²
Vybavení: Částečně vybavený
K nastěhování: Ihned
Pronájem přidán: Před 1 měsícem
Další vybavení: Balkón
Energ. náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

V okolí

Žabka Praha 10, Počernická: 5 minut (pěšky)

BILLA Praha 10 - Malešice: 6 minut (pěšky)

uzel MHD Palmovka: 23 minut (mhd)

uzel MHD Náměstí Míru: 28 minut (mhd)

Mám zájem o prohlídku english flag
* * *
*
Máte o byt zájem a chcete zvýšit svoji šanci?